מסלול חד יומי בוינדהוק

הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

1 המלצות על מסלול חד יומי בוינדהוק

תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”שבט ההימבה - טיול עצמאי ברכב רגיל“

קרא עוד

אחת החווית המדהימות שעברנו בנמיביה היא ביקור בשבט ההימבה, אדומי העור. מעט תיירים מגיעים לשם לכן זה עדיין מרגיש מאוד אוטנטי ופחות ממוסחר. קבלת האורחים שלהם מדהימה, הם אנשים חמים, מסבירי פנים והסקרנות שלהם מאיתנו, המערביים, לא פחותה מהסקרנות שלנו מהם. מברורים בארץ ובאתר, לפני הטיול הבנו שחייבים ג`יפ או לפחות טיול מאורגן מוינטהוק וזה ממש לא כך אפשר עם רכב רגיל ועם מדריך מקומי. חבל לוותר על חוויה מדהימה כזו.

בעיר, שהיא מקסימה בפני עצמה ומכילה תרבויות רבות, לקחנו מדריך בשם קיקיי שיושב במודיעין- הוא היה מעולה אבל יקר. ישנם מדריכים נוספים שאפשר למצוא בסופרים שבמקום. מחיר לאדם תלוי בגודל הקבוצה - נע בין 30-70 דולר נמיבי, לא כולל כסף לאוכל שמביאים לשבט. מדריך, שהוא משבט ההימבה שעבר לעיר לוקח לכפר שהוא מכיר בנסיעה קצרה על דרך עפר חולית עבירה לרכב רגיל (טויוטה טאז). חשוב להקפיד על טכניקת נסיעה בחולות. 

הביקור נמשך 2-3 שעות, תתכננו כך שלא תשנו שם, כמה שהם מקסימים ארעו מקרי גניבה. בעיר, אין עדיין איפה לישון וחייבים לנסוע דרומה על C35 שהיא דרך עפר לרכב רגיל עד לעיר הבאה - תתחילו מוקדם בבוקר את הביקור, כי לא סימפטי לנסוע שם בחושך, יש חיות. תהנו!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מסלול חד יומי בוינדהוק

אין עדיין פוסטים על מסלול חד יומי בוינדהוק.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות