בלב המדבר המרהיב של אילת, מציע שלומי דוד, בעלים ומדריך השטח המוערך של אילת דזרט טורס, טיולי ג'יפים יוצאי דופן המזמינים אתכם לחוויה בלתי נשכחת. עם ניסיון של למעלה מ-25 שנה בתחום, שלומי נחשב לאחד המומחים הבכירים בהדרכת טיולי שטח באזור, מבטיח חוויה של חיבור אמיתי לטבע, להיסטוריה ולתרבות המדבר.

הטיולים של אילת דזרט טורס מובילים את המשתתפים דרך נופים משגעים, מאמבטיית שמש ועד לעצי הדום המפוארים, מריכוזי פלמינגו צבעוניים ועד למעיינות קסומים של עין עברונה. כל אחד מהם מספק חלון לעולם עתיק, מלא בסיפורים ובמסתורין.

"כל טיול הוא סיפור," אומר שלומי, "ואני כאן כדי לוודא שאתם חווים אותו בצורה המלאה ביותר." הוא משלב בטיולים ידע עצום, חוויות חושיות, גששות וסדנאות יין שמעשירות כל חוויה עם טעם אותנטי של המדבר.

הקפידות על פרטים קטנים, המקצועיות הרבה, והתשוקה להרפתקה מאפיינים כל טיול עם שלומי וצוותו. ממסלולי ג'יפים 4x4 אתגריים ועד לסיורים רגליים בקניונים המרהיבים, כל חוויה מתוכננת להפליא כדי להעניק למטיילים זיכרונות שילוו אותם לכל החיים.

אילת דזרט טורס מבטיחה לא רק טיול אלא חוויה משמעותית שמחברת בין אדם לטבע. עם הדרכה בשפות עברית, אנגלית וספרדית, הטיולים פתוחים לכולם - ממשפחות ועד לקבוצות גיבוש, מטיילים יחידים ועד לזוגות המחפשים רומנטיקה במדבר.

בשקיעה, כאשר המדורה מתלקחת והכוכבים מתחילים להאיר, משתתפי הטיול מסביב לאש משתפים פעולה בסיפורים ובחוויות היום. זהו הרגע שבו המדבר לא רק נראה אלא גם מורגש בעומק הלב.

להרשמה לטיול הבא של אילת דזרט טורס וליהנות מחוויה מדברית אותנטית, צרו קשר עם שלומי דוד. המדבר קורא לכם - האם אתם מוכנים לענות לקריאה?

במלון באילת בסדנת יין קבוצתית אחרי 4X4 מדהים שעשינו כל היום
טיול ג'יפים קבוצתי מיוחד במדבר אילת 2024
השקיעה מהג'יפ של אילת דזרט טורס צולם במהירות גבוה בנהיגת שטח
נהנים במדבר אילת חוויות שטח קסומות לכל המשפחה בהדרכת שלומי דוד

#אילתדזרטטורס #שלומידוד #טיולג׳יפים #חוויהבמדבר #מדבראילת #הרפתקאותבמדבר #טבעותרבות

#25שנותניסיון #אקסטריםבאילת #גילוייםבמדבר

https://www.eilatdesert.com/ צרו קשר לסדנאות והדרכות עם שלומי דוד מאילת דזרט טורס

0522962652 שלומי