”היט ניו זילנד, רלוונטי לשנת 2003“

טיילתי בניו זילנד שלושה חודשים שבמהלכם יצא לי להתארח ב``היט`` מספר לא מבוטל של פעמים. מגלישה קלה באתר ראיתי המלצות חמות אבל לצערי לא מספיק רלוונטיות בכל הנוגע ל``היט``. בכסך הכל התכנית היא מדהימה בעיני, נחמד שלשם שינוי יש גם אנשים שמאוד אוהבים את ישראל ואותנו הישראלים. חשוב שנשמור על זה ולא נוציא לעצמנו שם רע (אל תדאגו, גם בניו זילנד יש את אלו שטורחים להציג את הישראלי המכוער במלוא הדרו).

מחיר רכישת הכרטיס הוא 50$ ניו זילנדי. קיים מפיץ של הכרטיס כמעט בכל עיר. בדרך כלל מתחילים מאוקלנד או כרייסצ`רץ אז תצרו קשר עם הסוכנים שם (פשוט תתפסו את הישראלי הראשון שאתם רואים, הוא יתן לכם את מס` הטלפון:)במרבית ה``היטים`` ידרשו תשלום סמלי של 5$ ללילה. 

חשוב מאוד: מרבית המקומות יספקו אך ורק מיטה. ישנם היטים שנותנים גם הרבה מעבר לזה (יש מקומות מדהימים עם אוכל, כביסה, אינטרנט..אנחנו אפילו רכבנו על סוסים ..) אבל זה תלוי ברצונו וכמובן ביכולתו הכספית של המארח. תעשו את הכרטיס, הוא באמת חוסך המון. לגבי כל עניין המיסיונריות - אותי עניין לראות אותנו דרך נקודת המבט המעניינת שלהם. לא נתקלתי בנסיון לשטיפת מוח. אם השיחה גולשת לנושאים מסיונרים אתם תמיד יכולים להעביר נושא בעדינות או פשוט להגיד שאתם לא מעוניינים בשיחה מסוג זה. 

הכי חשוב - תעשו חיים במדינה המושלמת ומדהימה הזו ותייצגו אותנו בכבוד.

הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי