”יום שייט Oasis Catamaran בפלמה דה-מיורקה - חוויה מדהימה!“

הגענו לשייט הזה דרך טיפים באתר Tripadvisor כשחיפשתי חברות שמוציאות לשייט בפלמה דה-מיורקה. היו להם המלצות נהדרות אז החלטנו להזמין דרכם. החברה מציעה שני סוגים של שייט. אחד זה טיול ארוך יותר ב-79 יורו לאדם או 39 יורו לילדים עד גיל 8 (חינם עד גיל שנתיים) (נקרא Palma Bay Excursion) בין השעות 09:30-15:00 (זה השייט שאנחנו לקחנו) או אפשר גם לצאת בערב בין 15:30-21:00, והטיול השני זה קצר יותר שעולה 55 יורו לאדם, או 27 יורו לילדים עד גיל 8 (חינם עד גיל שנתיים) (נקרא Sunset Excursion) ומתקיים בשעות השקיעה בין 18:00-21:00.

אנחנו בחרנו לקחת את הטיול הארוך יותר והיו בו 2 עצירות. עצירה ראשונה בפינה נחמדה לא רחוק מהחוף כשיש אפשרות לצלילה עם שנורקלים או שאפשר להוציא לים סירות מתנפחות ועם משוטים (החברה מספקת את כל הציוד ויש מספיק ממנו לכל המשתתפים בשייט, כ-20 איש) . העצירה השניה הייתה בקצה האי והייתה לזמן ארוך יותר של בערך שעתיים וחצי וכללה ארוחת צהריים (ברביקיו) טעים מאוד כולל קינוח.

סה”כ השייט היה ממש מהנה, כיף חיים, אווירה מדהימה ונוף עוצר נשימה של הים והחוף. אני ממליצה בחום לכל מי שאוהב טיולים מהסוג הזה, אסור להחמיץ!

הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות