מטבע ועלויות במונטבידאו ”איך אפשר לחסוך בדרום אמריקה“

איפה לחסוך? עם הזמן תראו. בעיקרון אינני יודעת עד כמה אתם מפונקים או עד כמה אתם צריכים תנאים טובים או אוהבים להתפנק. מניחה שמעטים יודעים עד שתכלס מגיעים ומתנסים.. 

לינה - מגורים משותפים כמובן עולים פחות מחדרים בודדים. איכות מקומות הלינה משתנה גם היא. מקלחות משותפות מול אישיות. ובמקומות רבים יש גם מקום להקים אוהל.. גם האיזור בו אתם לנים (לדוגמה מרכז עיר מול שכונה יוקרתית..), שזה בד``כ גם משנה מבחינת רמת הבטיחות באיזור.. 

תחבורה. תמיד יש דרך יותר זולה לנסוע, מעטות הפעמים שיש מחיר אחד ותו לו. בבוליביה וברזיל לדוגמה ההבדלים מאוד גדולים. בבוליביה לרוב כתיירת שומעים רק על התחבורה שהתיירים משתמשים בה בעוד שהעירונית זולה בהרבה. אישית, למרות שכן ההאוטובוס הכי זול הוא מלא בצ`ולות ומדיף ריחות ``מגוונים`` - הרבה יותר קירב אותי לראות את המקומות שהם חיים.

אוכל: אכילה במסעדות ומקומות תיירותיים מול לאכול יותר ברחובות (מי ישמע! יש כאלה שיהיו בשוק ממני עכשיו.. אם כי אני ממש נהניתי מזה.. חלק מלהרגיש רומאי ברומא :) ולטעום אוכל רומאי אסלי.. :), ובשווקים מקומיים..

 תלוי גם אם מחליטים לנסוע הרבה יותר מרחקים או לחרוש איזור קטן יותר של המפה.. (אם כי בעשרת החודשים הרחקתי הרבה, עדין חודשים בהם היו יותר נסיעות הביו יקרים יותר..). 

גם כמות האטרקציות (שלרוב גדלה בעיקר בקוסקו ובואנוס..) משפיעה על בכמה סגרתם ת`חודש..

 אם באמת תעשו הרבה טרקים תיווכחו שימי טרקים, לרוב, יוצאים זולים בהרבה (לא משלמים לינה, ולא מתפנקים על ארוחות מסעדתיות.. ולא עושים אטרקציות ולא גולשים באינטרנט.. ולא נכנסים למוזיאונים ולא..). לכן הטרקנים בד``כ משכו על מחייה זולה יותר.

לכל המידע על מונטבידאו אורוגוואי
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות