המדריך יונאס סייפו ”עמק אומו 6 ימי טיול - חוויה בלתי נשכחת“

תמונת הפרופיל של sergeyk13
sergeyk13

במהלך הטיול שלי לעמק Omo ביקרתי שבטים שונים עם מדריך טיולים Yonas Seifu Tekelu. יונאס הוא מדריך טיולים מדהים שמכיר היטב את כל השבטים ועשה את הטיול שלי לבלתי נשכח. טיילתי איתו במשך 6 ימים על ג'יפ טויוטה ובמהלך כל הנסיעה הוא היה מאוד פתוח, ידידותי ומקצועי. הוא תמיד הסביר היטב את המנהגים והמסורות של כל שבט, והציע מחיר טוב מאוד עבור סיורים.
היתה זו חוויה מאוד אדירה בכמה מישורים שונים: הראשון היה עם השבטים עצמם, אחד המפגשים הכי לא צפויים בחיי, חוויה חזקה מאוד למי שלוקח את הזמן איתם ומשתחרר. הרמה השנייה היתה הנסיעה עצמה בשטח בדרכים בין הכפרים. יונאס הראה לי הרבה מקומות מסביב ל- Turmi, Jinka ו Omorate. מפגש עם אנשים מקומיים ידידותיים בכל מקום וכמובן חובה לנסות מאכלים מקומיים.

אני ממליץ מאוד על הביקור באזור עצמו, במיוחד לשבטי Hamar, Banna, Dassanech, Mursi, Karo, Dorze, New York Mud Tower, Boat Trip To The Lake Chamo Crocodile Market.
המסע היה מדהים עוד יותר בגלל המדריך שלי. יונאס התייחס אלי כמו אל חברו ולא כאל לקוח.
הוא היה גם מאוד מועיל: עזר לי להחליף כסף, לקנות ולטעון כרטיס ה- Sim המקומי, יצאנו לבלות ביחד בערב. יש לו חברים וקשרים בכל מקום שבו עצרנו בדרך.
אני ממליץ עליו מאוד לכל מי שנוסע לבדו לעמק אומו. הוא יעשה את הטיול שלך מדהים באמת. ניתן ליצור קשר איתו באמצעות דוא"ל, טלפון / וואטס-אפ או פייסבוק.

לכל המידע על אדיס אבבה אתיופיה
שמור לעצמי