מידע חיוני נוסף בברילוצ'ה ”התמצאות בברילוצה“

נקודת הקילומטר האפס נמצאת צמודה לתחנת הדלק שבתחילת רחוב מורנו Moreno (רחוב חד סיטרי) שהופך אחרי התחנת דלק לרחוב סן מרטין (רחוב דו סיטרי) אם יורדים למטה נגיע לכיכר המרכזית המשקיפה על האגם. שם תמצאו גם את לשכת התיירות. מהכיכר מתחיל רחוב מיטרה Mitre שהוא הרחוב הראשי (מקביל לרחוב מורנו) תמצאו בו את כל חנויות השוקולד, ציוד טיולים, סקי וכו. באחת מהגלריות שם תמצאו סופר מרקט. אם תלכו בלוק אחד מתחנת הדלק לאורך מורנו תראו מצד ימין איזה בנק. פונים שם ימינה ברחוב Quaglia תראו סופר מרקט. אם תלכו עוד בלוק על מורנו ותפנו ימינה תגיעו למסעדה של דון אלברטו. Villegas 347 תמשיכו עוד קצת ברחוב בקצה הבלוק תראו את סוכנות הרב של הרץ כאשר ממלו יש סניף נוסף של אלברטו. אם תמשיכו לעלות עוד בלוק ברחוב של אלברטו ותפנו ימינה חצי בלוק תגיעו לבית חבד -רחוב. Gallardo 146

משם עוד חצי בלוק ולמטה 2 בלוקים חזרתם לסופר מרקט.
 על רחוב סן מרטין הולכים הולכים עד שרואים גשר קצת לפני זה נמצא פאב הוליקני.
San Martín 435. משם ימינה וימינה לכיוון האגם תמצאו עוד שתי מועדונים.
 מול תחנת הדלק בתחילת רחוב סן מרטין יש תחנת אוטובוסים גדולה. קו 20 - אפשר להגיע איתו לפארק שאו שאו ולתצפית הקמ ה17. יש תחנה נוספת ליד הוילקני.
 למטרקים בנאוול נאפי בתחנת דלק אם תלכו 50 מטר למעלה ברחוב וימינה תמצאו את קלאב אנדין. שם ניתן לקבל מידע על הרפוחיו ומסלול הטרקים.חצי רחוב מעליו יש תחנת אוטובוס נוספת.

הטיפ נכון למרץ 2019

לכל המידע על ברילוצ'ה ארגנטינה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות