מסלול חד יומי בנמיביה ”טיול יום רגלי The Olive Trail“

אנחנו יצאנו בבוקר מסוליטר, מרחק של כ-100 ק”מ. איך מגיעים?מצומת הדרכים D854 ו-C14.סמוך לאכסניית Buells Port פונים לכיוון כביש D854. אחרי 8.5 ק"מ פונים ימינה לכיוון הפארק, ממשיכים עוד תשעה ק"מ ושוב פניה ימינה, ק"מ נוסף ומגיעים.

המסלול לא אמור להיות קשה, פרט להליכה על מצוק בגובה כמה מטרים בו נעזרים בשרשרת – כך חשבנו... המסלול פשוט מדהים. אחד מהמסלולים הכי יפים שעשינו בכלל. הוא מעגלי ועובר בתוך קניון מדהים עם תצורות סלע יפיפיות וסלעים מכל מיני צבעים חגיגה לעיניים. עברנו 10 ק"מ וחשבנו שלא הבנו נכון את הקטע עם המצוק. הגענו אליו והוא היה האמת הרבה יותר מפחיד ממה שחשבנו. בשלב מסויים שקלנו לחזור את עשרת הק”מ חזרה. אמנם הקטע הבעייתי הוא של מספר מטרים בודדים בהם אמורים לאחוז בשרשרת, אבל הבעיה היא שאין איפה להניח את הרגלים, פרט לכמה זיזים בני ס”מ בודדים. זה היה קשה.

פגשנו בדרך בחור שעבר את המצוק מהצד השני והוא הציע לנו לעבור מימין וזאת אחרי שנתקע בצד השני הרבה זמן – הצעת זהב, אז לפחות על זה לא ביזבזנו זמן. לבסוף עברנו ואנחה גדולה יצאה מאיתנו. כל המסלול נמשך כחמש שעות. הוא לא קשה פרט למעבר. לא מחייב קבלת פרמיט.

לכל המידע על נמיביה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות