חברת טיולים אפריקה בריז ”מדריך טיולים ונהג מצויין בדרום אפריקה“

יצאנו לטיול משפחתי באפריקה בקיץ 2019 וברצוננו להמליץ בחום רב על איאן ג''והנסון (Ian Johnson) - מדריך הטיולים שלנו בחלקו הראשון של הטיול. חיפשנו מדריך טיולים מקצועי ומנוסה שיוכל גם לדאוג לנו לשירותי הסעה לאחר טיסת לילה ליוהנסבורג ונחיתה במדינה לא מוכרת וגדולה בה “נוהגים הפוך” כשאנחנו עייפים. איאן, מנהל את חברת הנסיעות: Africa Breeze Tours and Transfer, אכן סיפק את הסחורה ובגדול.

מדובר במקצוען אמיתי - אדם משכיל ובעל ידע רחב ונסיון רבנ בהדרכת טיולים - בעיקר טיולי ספארי וטבע - ומעל לכל מדובר באדם נעים הליכות, קשוב לסביבתו ושמאוד קל להתחבר איתו. איאן סייע לנו רבות בתכנון הטיול, סיפק לנו שירותי הסעות ברכב הוואן המרווח שלו (החל מאיסוף משדה התעופה, דרך הסעתנו לכל האתרים והמסעדות ולמקומות הלינה בלילות וכלה בהחזר לשדה התעופה להמשך דרכנו) , נתן לנו המלצות מצויינות באשר למקומות הלינה ולמסעדות וכמובן נתן שירותי הדרכה על כל האתרים תוך תוספת מעשירה של קונטקסט היסטורי/תרבותי/גיאוגרפי ומה לא בעצם.

אנחנו הסתייענו באיאן בביקורנו בן 3 הימים בקניון בלייד וסביבתו בלבד שכן את טיולי הספארי שלנו עשינו במקומות אחרים בהמשך טיולנו ברחבי אפריקה, אבל למי שלא ינהג כמונו הרי שאפשר להוסיף לבלייד גם מספר ימים לספארי בשמורת קרוגר הסמוכה - איאן מתמחה בטיולי ספארי שם ובמקומות אחרים גם כן.

בשורה התחתונה - מדריך מעולה ומומלץ בחום, שירות ללא דופי ובמחיר סביר בהחלט.

לכל המידע על הפארק הלאומי קרוגר דרום אפריקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה להפארק הלאומי קרוגר

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם