חברת פוליטור ”המלצה על סוכנות פוליטור לטיפוס על הויאריקה“

תמונת הפרופיל של gheriani
gheriani
1

המלצה על טיפוס לויאריקה עם חברת פוליטור. אמנם לשמחתנו לא התנסנו בצורך לקבל החזר במקרה שמזג האויר לא היה מאפשר את הטיפוס על הויאריקה, אבל מהסוכנות הבטיחו החזר של מרבית התשלום (בהפחתה של הנסיעה למקום והשימוש ברכבל), במידה ומתבטלת העליה.

יום לפני הטיפוס קבלנו בסוכנות הסבר מפורט וסבלני על הטיפוס (אולי קצת אופטימי מבחינת הקושי… אבל סביר). התאמת הציוד היתה יסודית. הציוד היה מתאים וטוב. ועיקר העיקרים, המדריכים שליוו את העליה היו פשוט מדהימים. היינו ארבעה אנשים בני 50 פלוס, ועלינו בקבוצה של כ-12 איש עם 3 מדריכים.

המדריכים היו מנוסים, אדיבים, מסבירים, תומכים, בעלי חוש הומור. העידוד והתמיכה הפיזיים והמורלים של המדריכים, בהחלט עשו את העליה הלא פשוטה הזו – לחויה מעולה ואפשרית. בעיקר היה שם ריקרדו, אבל גם שני המדריכים האחרים היו מעולים. המדריכים גילו רגישות לקשיים של המטפסים, התאימו את הקצב, הצמידו אליהם את מי שחשו שחשוב שיהיו על ידם, וגם ידעו להעריך מי מתקשה יותר – ולדאוג לו.

אנחנו מצטרפים למטיילים שהמליצו לעלות את החלק הראשון ברכבל. נראה שעליה רגלית של החלק החולי הזה, הניתן להיעשות ברכבל- מיותרת לגמרי, ועלולה להקשות ולהעיק על המשך העליה (הלא פשוטה ממילא...). אז סוכנות פוליטור - היא ההמלצה שלנו לטיפוס על הויאריקה.

לכל המידע על פוקון צ'ילה
שמור לעצמי