ונואטו

תמונה של ונואטו
 • ואטו (VUV)
 • 230V
 • בִּיסלָמַה, אנגלית, צרפתית
24 10 : 01
יום ג', אוג' 22

ונואטו, מדינת איים קטנה אי שם באוקיינוס השקט, בין איי פיג`י ויבשת אוסטרליה. בין שלל מדינות איים נוספות כמו סמואה, קונגה, איי שלמה, גואם וכו`, מתחבאת מדינה מקסימה ולא מוכרת זו, ובה שלל אוצרות למטיילים המעטים שפוקדים אותה: חופים משגעים, הרי געש פעילים, כפרים מסורתיים של שבטים שונים המספקים חוויה אנתרופולוגית נהדרת, ספינת תענוגות טבועה ושלל ציוד צבאי בקרקעית הים המספקים מקום מחייה לשלל יצורי מים ויוצרים אתרי צלילה מיוחדים במינם, מזג אוויר טרופי והרבה שלווה. על ונואטו אולי רוב העולם לא שמע, אך סביר להניח שאת תרומתה הצנועה לעולם כולכם מכירים- טקס מסורתי הנערך באחד האיים הוליד את הרעיון להמצאה הניו זילנדית הנודעת: קפיצת הבאנג`י.

מידע על ונואטו לפי נושאים

הכתבות המומלצות על ונואטו

תמונה מייצגת עבור הפוסט: מידע כללי על ונואטו

מידע כללי על ונואטו

ונואטו, מדינת איים קטנה אי שם באוקיינוס השקט, בין פיג`י ואוסטרליה. בין שלל מדינות איים נוספות כמו סמואה, קונגה, איי שלמה, גואם וכו`, מתחבאת מדינה מקסימה ולא מוכרת זו, ובה שלל אוצרות למטיילים המעטים שפוקדים אותה: חופים משגעים,...

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: ונואטו - אקורד סיום

ונואטו - אקורד סיום

במדינה שבה אף אחד כמעט לא הולך עם שעון, מושג הזמן מקבל משמעות אחרת...רגע לפני שאני עוזב אני לוקח ליד את הגיטרה החדשה שקניתי ופורט את האקורד היחיד שאני יודע אקורד סיום לונואטו.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: אמברים - סיפור ותמונות

אמברים - סיפור ותמונות

עופר פוגש בג`רמי וביחד הם טסים לאמברים. הם שוהים קצת בכפר ומתכוננים לעליה לכיוון שני הרי הגעש: Bendow ו- Marum. המראה שנגלה לעופר בעומדו אל מול לוע הר הגעש - לא ישכח במהרה.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: אורח הכבוד בכנסייה

אורח הכבוד בכנסייה

עופר מגיע לכפר Lamanman ונח קצת בחוף הכי טוב באזור. במסגרת טיול תמים ברחבי הכפר הוא מגיע לכנסייה מקומית ובזכות השורשים המוכרים הוא הופך לאטרקציית המאמינים.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: האי גאו והר הגעש גאראט

האי גאו והר הגעש גאראט

עופר נוחת לשלושים מעלות חום ושבעים אחוזי לחות באי Gaua. באי Gaua יש חמישה כפרים ובכל אחד ממנו מדברים שפה שונה. ומכיוון שטיול ללא הרי געש הוא לא טיול- עופר יוצא לטרק להר הגעש Garet, וכמובן מטפס לפיסגתו.

קרא מאוחר יותר
תמונה מייצגת עבור הפוסט: ונואטו - צעדים ראשונים

ונואטו - צעדים ראשונים

הצפייה לטיול בוונואטו מעוררת בעופר התלהבות וחששות כאחד. עופר מגיע לאי Tanna ומבקר בכפר Yakel, שם הוא מתחיל להכיר את תושבי המקום, את המנהגים, התלבושות המינימליות ואת משקה ה-kava.

קרא מאוחר יותר
לכל הכתבות על ונואטו >>

הטיפים האחרונים על ונואטו

הוסף טיפ

ממליצה בחום לכל מי שמבקר באוסטרליה לטוס גם לוונואטו
מלון מחי מחי וילות (Mahi Mahi Villas )

קרא מאוחר יותר

חוויית ונואטו והאי טאנה
מידע חיוני נוסף בפורט וילה

קרא מאוחר יותר

ביקור בהר געש פעיל!

קרא מאוחר יותר

מזכרות מישראל למקומיים בונואטו

קרא מאוחר יותר

עלויות הטיול לונואטו
מטבע ועלויות בונואטו

קרא מאוחר יותר

טיול של שבוע באי Efate
מסלול עד שבוע בפורט וילה

קרא מאוחר יותר

חמישה ימים מטרפים באי Tanna
מסלול עד שבוע בונואטו

קרא מאוחר יותר

לינה ב-Room With View

קרא מאוחר יותר

אינטרנט בלוגנוויל, ונואטו
תקשורת ואינטרנט בונואטו

קרא מאוחר יותר

סניף דואר בלוגנוויל, אספיריטו סנטו
מידע חיוני נוסף בונואטו

קרא מאוחר יותר
לכל הטיפים על ונואטו >>

הבלוגים האחרונים על ונואטו

הוסף פוסט

לכל הבלוגים על ונואטו >>

כרגע אין מי שמחפש שותפים לונואטו.
אבל אולי הם רק מחכים למודעה שלך...

הוסף מודעה

ההרצאות הקרובות על ונואטו בחנויות למטייל

29/08 18:00
2017-08-29 18:00:00 2017-08-29 19:30:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: דרך המשי ומרכז אסיה - קירגיזסטאן וטג'יקיסטאן במקומות בהם דהרו צבאותיהם של ג'ינגס חאן וטימורלנג הצולע, על המסלול שעשה מרקו פולו וצור שיזף, על שוליה הדרומיים של ברית המועצות לשעבר, עוברת דרך שבמשך מאות שנים שימשה נתיב מסחר מרכזי וחיברה בין מזרח ומערב, יצרה עירוב תרבויות יוצא דופן של עמים שנתחמים בזמנינו בחמש מדינות מוסלמיות במרכז אסיה. מדינות שמתקיימות תחת השפעה פוסט סובייטית אחת גדולה, שמיסדה את הקשר ביניהן עד לפני 20 שנה ובהיעדרותה מאפשרת לה... לפירוט המלא: http://www.lametayel.co.il/he/lectures/0-0/#8306 מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר - רחוב דיזינגוף 50, דיזנגוף סנטר (בניין A, קומה שלישית) תל אביב למטייל contact@lametayel.co.il

דרך המשי ומרכז אסיה - קירגיזסטאן וטג'יקיסטאן

מרצה: גיל סדגת סניף: מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר, תל אביב

במקומות בהם דהרו צבאותיהם של ג'ינגס חאן וטימורלנג הצולע, על המסלול שעשה מרקו פולו וצור שיזף, על שוליה הדרומיים של ברית המועצות לשעבר, עוברת דרך שבמשך מאות שנים שימשה נתיב מסחר מרכזי וחיברה בין מזרח ומערב, יצרה עירוב תרבויות יוצא דופן של עמים שנתחמים בזמנינו בחמש מדינות מוסלמיות במרכז אסיה. מדינות שמתקיימות תחת השפעה פוסט סובייטית אחת גדולה, שמיסדה את הקשר ביניהן עד לפני 20 שנה ובהיעדרותה מאפשרת להם היום לנסות להגדיר את הזהות שלהם מחדש. המסלול, שלשמחתנו עדיין לא נגלה במלואו לטייל המערבי, מאפשר לנו לחוות ולגעת מקרוב בתרבויות רועי הסוסים והצאן הקירגיזית והטג'יקית, להעפיל למרחבי המישור והירק העצומים ואל רמת הפמיר הצחיחה, לבקר בערי המדבר באוזבקיסטאן ולהיחשף לפולקלור הצבעוני של המיעוט האויגורי בסין, כל אלה בין רכסי ההרים מהגבוהים בעולם שמעטרים את הנוף לאורך כל הדרך. נכווין את המסלול למטייל העצמאי ונסקור את צרכי הדרך, הבירוקרטיה המורכבת בדרך לוויזות שיאפשרו את קיום המסע באופן יבשתי ואת האופציות המדהימות של סוגי הטיול בין הערים ההיסטוריות, כפרי הבוץ והאבן לצד הטרקים יוצאי הדופן. ננדוד בסיפורים וניכנס לעומק הפרקטיקה, כדי להבין בגדול מול מה אנחנו עומדים. נעסוק בהבנות ובציפיות הבסיסיות ביותר שצריכים לקחת בחשבון לפני הנסיעה, ניתן המלצות למסלולים למתלבטים וננסה להפיג חששות.

קרא עוד...
על המרצה עירוני שמכור לריח של אדמה ולטבע של ארץ ישראל. אגרונום שמתמחה בגידול אבוקדו, מדריך טיולים וטרקים בחברה הגאוגרפית ואקו טיולי שטח בקירגיזסטאן, בטג'יקיסטאן ובמערב סין, מחבר המדריך הראשון בעברית לקירגיזסטאן. טייל עברי מנוסה שחולה על המדבר ושאהבתו לאדם הובילה אותו בשנים האחרונות לחיפוש אחר היכרות קרובה עם אוכלוסיות כפריות ומסורתיות. סיים את שביל ישראל, חצה את יבשת אסיה לרוכבה בטיול מקצה לקצה, מטיביליסי להונג קונג, וכשחזר לארץ הקים לעצמו בית נוודים קירגיזי בלב פרדס בפאתי העיר. לפניות : Gilsadgat@gmail.com
31/08 17:30
2017-08-31 17:30:00 2017-08-31 19:00:00 Asia/Jerusalem הרצאה בלמטייל: קובה ומרכז אמריקה מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר - רחוב דיזינגוף 50, דיזנגוף סנטר (בניין A, קומה שלישית) תל אביב למטייל contact@lametayel.co.il

קובה ומרכז אמריקה

מרצה: קפיטן אבי הזאב סניף: מרכז למטייל בדיזנגוף סנטר, תל אביב

על המרצה על המרצה: עיתונאי, צלם, חורש עולם ומדריך טיולים שחי חמש שנים בקובה. מחברו של הספר: "מדריך-קובה", שהוא היחידי בעברית בנושא.
לכל ההרצאות הקרובות >>

יעדים נוספים

סגור
0

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר
  ×
  הפעלת נגישות