שלום אורח
facebook login
שגרירים של רצון טוב
  • דולר אמריקני (USD)
  • 120V
  • אנגלית
  • שעון מקומי: 43: 12: 09

ניו יורק

ניו יורק, המדינה המובילה בתחומי התרבות, הפוליטיקה והכלכלה בארצות הברית, הצטרפה לברית כמדינה ה -11 ביולי 1788. ניו יורק היא המדינה השלישית בגודלה בארצות הברית, היא מונה 18,976,457 בני אדם  ומתפרשת על פני 141,205  קמ"ר. בירת ניו יורק היא אלבני (Albany), על אף שהעיר ניו יורק היא העיר הגדולה ביותר בארצות הברית. העיר ניו יורק ידועה בשם "התפוח הגדול" וידועה כשער הכניסה למהגרים של ארצות הברית. תוכלו לנוח בלונג איילנד, שהוא החוף הגדול ביותר במזרח ארצות הברית, ומשרה אוירה שקטה ורגועה לעומת העיר הגדולה. בניו יורק תמצאו גם את מפלי הניאגרה המרשימים עם כמויות המים העצומות ואת אחד עשר אגמי האצבעות היפהפיים. בניו יורק מספר גדול מאוד של מוסדות לימודיים כך שתמצאו כאן הרבה סטודנטים צעירים, יחד עם אנשי עסקים מעונבים ותיירים.    

 

פסטיבלים ואירועים שאסור לפספס

שלל אירועים בכל רחבי ארצות הברית מתקיימים במהלך כל חודשי השנה. הפעם נתמקד בניו יורק ונמליץ לכם, מכל האירועים הרבים המתקיימים מה באמת אסור לפספס. תהיו בטוחים שבכל מקרה תהנו בכל אחד ואחד מהאירועים הללו.

אולמות המופעים המובילים בעיר

אתם נמצאים בניו יורק ועדיים לא ראיתם הופעה טובה? הנה ההזדמנות - בקרו באחד מאולמות התיאטרון, המחול או המוסיקה המומלצים שלנו, המפורטים כאן. אנחנו בטוחים שלא תתאכזבו.

עושים שוק בניו-יורק

ב - Union Square Market תמצאו טארטים של פירות ואגוזים, ב - Chelsea Market תוכלו להתענג על יינות איכותיים וזוהי רק ההתחלה. שווקי ניו - יורק לא מפסיקים להפתיע ולהלהיב, בואו לגלות אותם עם מגזין ``על השולחן``.

טיול באגמי האצבעות

כאן תוכלו לקרוא על שניים מאחד עשר אגמי הפינגרס (Finger Lakes) שנוצרו עת קרחונים עתיקים הפשירו והותירו אחריהם את האגמים, ביחד עם נופים קדומים עוצרי נשימה של מתלולי גבעות, סלעים, נקרות, יערות והמון מפלי מים. ביקור באגמים ובסביב...

לכל הכתבות על ניו יורק >>

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

תמונת היום מקהילת הפייסבוק שלנו

איסלנד. צילום: Elad E. Azar