ניו יורק

  • דולר אמריקני (USD)
  • 120V
  • אנגלית
16 42 : 02
יום ג', ספט' 2

ניו יורק, המדינה המובילה בתחומי התרבות, הפוליטיקה והכלכלה בארצות הברית, הצטרפה לברית כמדינה ה -11 ביולי 1788. ניו יורק היא המדינה השלישית בגודלה בארצות הברית, היא מונה 18,976,457 בני אדם  ומתפרשת על פני 141,205  קמ"ר. בירת ניו יורק היא אלבני (Albany), על אף שהעיר ניו יורק היא העיר הגדולה ביותר בארצות הברית. העיר ניו יורק ידועה בשם "התפוח הגדול" וידועה כשער הכניסה למהגרים של ארצות הברית. תוכלו לנוח בלונג איילנד, שהוא החוף הגדול ביותר במזרח ארצות הברית, ומשרה אוירה שקטה ורגועה לעומת העיר הגדולה. בניו יורק תמצאו גם את מפלי הניאגרה המרשימים עם כמויות המים העצומות ואת אחד עשר אגמי האצבעות היפהפיים. בניו יורק מספר גדול מאוד של מוסדות לימודיים כך שתמצאו כאן הרבה סטודנטים צעירים, יחד עם אנשי עסקים מעונבים ותיירים.    

 

מידע על ניו יורק לפי נושאים

הכתבות המומלצות על ניו יורק

תמונת קאבר של - ניו יורק וסוזאן וגה

ניו יורק וסוזאן וגה

Tom`s Diner - הלהיט הגדול ביותר של סוזאן וגה נכתב בהשראת ארוחת בוקר בדיינר ניו יורקי אלמוני בתחילת שנות ה-80. עשור אחר כך זוכה הדיינר שוב לתהילה עולמית, הפעם בזכות ``סיינפלד``.

תמונת קאבר של - מידע כללי - מפלי הניאגרה

מידע כללי - מפלי הניאגרה

כל מה שרציתם לדעת על המפלים המפורסמים ביותר בצפון אמריקה: כמויות המים, נקודות חשובות בהיסטורית המפלים - מי הגיעה אל המפלים בעבר, איך מגיעים אליהם היום, מידע על מזג אויר, מידע גיאוגרפי וגם אילו סרטים צולמו במקום.

תמונת קאבר של - אטרקציות במפלי הניאגרה

אטרקציות במפלי הניאגרה

זרמי המים האדירים מהפנטים כל כך עד שניתן לשכוח מה אסור לפספס בביקור במפלי הניאגרה: אטרקציות בצד האמריקאי ובצד הקנדי, שייט בספינת ``עלמת הערפל``, ביקור בשעון הפרחים, נסיעה ברכבל הספרדי ועוד בכתבה שלפניכם.

תמונת קאבר של - בריגדת החביות

בריגדת החביות

סיפורם המוזר של המטורפים שניסו לחצות את הצד הקנדי של המפלים בתוך חבית ולהישאר בחיים. אותם אנשים זכו לכינוי Barrel Brigade - בריגדת החביות. אחת מהם היתה האדם הראשון שעבר את המפלים בחבית!

תמונת קאבר של - שנה חדשה בטיימס סקוור

שנה חדשה בטיימס סקוור

תארו לעצמכם כמה מאות אלפי אנשים סופרים 60 שניות אחרונות יחדיו, בהרמוניה מושלמת, גברים ונשים, צעירים ומבוגרים, לבנים ושחורים יוצאי העולם כולו ...זהו, השנה החדשה כבר כאן.

תמונת קאבר של - סגנונות של סלסה

סגנונות של סלסה

תמיד חלמתם ללמוד סלסה? קיימים לא מעט סגנונות סלסה, שהמשותף להם הוא הקצב של המוסיקה ותו לא. בכתבה זו אפשר ללמוד מה ההבדלים בין הסגנונות והיכן רוקדים כל אחד מהם.

תמונת קאבר של - מוזיאון מאדם טוסו בניו יורק

מוזיאון מאדם טוסו בניו יורק

דמויות חשובות מההיסטוריה, ``נמצאות`` כעת בניו יורק. במוזיאון מאדאם טוסו תוכלו לראות המון דמויות מעניינות, זה ממש להיות בניו יורק ולהרגיש כמו בלונדון.

תמונת קאבר של - קברו של הארי הודיני

קברו של הארי הודיני

בבית קברות יהודי ברובע קווינס בניו יורק קבור הקוסם המהולל מכולם ואשף הבריחות, הארי הודיני, מי שהצליח לגבור על מאות אזיקים, לברוח מתיבות נעולות, כספות, תאי כלא ועוד. מכאן, כנראה שהוא כבר לא יימלט עוד.

לכל הכתבות על ניו יורק >>
סגור