ניו יורק

 • דולר אמריקני (USD)
 • 120V
 • אנגלית
16 12 : 15
יום ד', ינו' 28

ניו יורק, המדינה המובילה בתחומי התרבות, הפוליטיקה והכלכלה בארצות הברית, הצטרפה לברית כמדינה ה -11 ביולי 1788. ניו יורק היא המדינה השלישית בגודלה בארצות הברית, היא מונה 18,976,457 בני אדם  ומתפרשת על פני 141,205  קמ"ר. בירת ניו יורק היא אלבני (Albany), על אף שהעיר ניו יורק היא העיר הגדולה ביותר בארצות הברית. העיר ניו יורק ידועה בשם "התפוח הגדול" וידועה כשער הכניסה למהגרים של ארצות הברית. תוכלו לנוח בלונג איילנד, שהוא החוף הגדול ביותר במזרח ארצות הברית, ומשרה אוירה שקטה ורגועה לעומת העיר הגדולה. בניו יורק תמצאו גם את מפלי הניאגרה המרשימים עם כמויות המים העצומות ואת אחד עשר אגמי האצבעות היפהפיים. בניו יורק מספר גדול מאוד של מוסדות לימודיים כך שתמצאו כאן הרבה סטודנטים צעירים, יחד עם אנשי עסקים מעונבים ותיירים.    

 

מידע על ניו יורק לפי נושאים

הכתבות המומלצות על ניו יורק

תמונת קאבר של - שלהי המסע בניו יורק ובאורלנדו

שלהי המסע בניו יורק ובאורלנדו

משפחת אוזן בדיווח אחרון. לאחר ביקור משפחתי במונטריאול, הם מגיעים לניו-יורק. הם מבקרים באטרקציות של העיר אולם מהר מאוד הם נתקלים בהפסקת החשמל הגדולה, שקצת משנה את התוכניות. מניו יורק הם ממשיכים לאורלנדו לסיים את הטיול כמו באגד...

תמונת קאבר של - התפוח הגדול

התפוח הגדול

הקמחים מגיעים לתחנתם האחרונה בטיול - העיר ניו יורק. ניו יורק המטורפת, ניו יורק המופלאה. הימים אחרונים של משפחת קמחי בארה``ב, המתארים את ההגעה לעיר, סיורים במקומות שונים בעיר וגם, מה לעשות, את העזיבה.

תמונת קאבר של - מחשבות לפני הנסיעה

מחשבות לפני הנסיעה

אני מתחיל לכתוב עכשיו את מה שכביכול יהיה יומן המסע שלי. התאריך הוא 26/3/03 ואני יושב בחדר שלי, בחופשה משירות מילואים בצו 8, עקב ``המלחמה`` בעירק.

תמונת קאבר של - ניו יורק בוסטון ניו יורק

ניו יורק בוסטון ניו יורק

סיפור קצר על המוזיאונים בניו יורק ובבוסטון, על פסל החרות ועל מהותה של החרות, כפי שהיא מובנת לילדים וגם, יש לאמר, להורים.

תמונת קאבר של - הפסקת חשמל בניו יורק

הפסקת חשמל בניו יורק

הגענו חזרה הביתה עייפים, מסרבים להאמין שאת הלילה הזה עם הלחות הרבה נעביר ללא מזגן, ומרוגזים בידיעה שכבר ניו גרזי התחברה לחשמל ומנהטן עדיין לא. אך חוויה כזו, המתרחשת פעם בעשרים פלוס שנים, לא נשכח עוד הרבה זמן.

תמונת קאבר של - חיפוש דירה בניו-יורק

חיפוש דירה בניו-יורק

הגעתי לניו-יורק בתחילת יולי, חודשיים לפני ששנת הלימודים התחילה. עכשיו, במבט לאחור, האופטימיות שלי לגבי מציאת הדירה היתה מרשימה. אולי זה היה אפילו טיפשי להגיע בלי כל ניסיון בחיפוש דירה מהארץ ובלי שאכיר אף אחד בעיר הגדולה.

תמונת קאבר של - שבוע בניו יורק

שבוע בניו יורק

כחודשיים לאחר אסון התאומים, מגיעים ההירשים אל העיר הגדולה לבקר בהריסות, להשקיף על גורדי השחקים מהים ומהאמפייר סטייט בילדינג, ולצפות ב``סטומפ``. אין ספק, ניו יורק לעולם לא מאכזבת.

תמונת קאבר של - חגיגת קניות בניו יורק או אכזבה אמיתית?

חגיגת קניות בניו יורק או אכזבה אמיתית?

שופינג שופינג ועוד קצת שופינג. מה קורה לאנשים בניו יורק, האם השופינג מהווה חלק כל כך חשוב מחוויות המקום? מסתבר שכן. נו, אז עכשיו מה שנותר לברר זה איפה קונים ומה.

לכל הכתבות על ניו יורק >>
סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר