חדשות תיירות ותעופה

Welcome לכולם? בקרוב יהיה קשה יותר להיכנס לישראל

בקרוב תשיק רשות האוכלוסין וההגירה את מערכת ה-ETA, שתבחן את בקשות הכניסה מצד תיירים הרוצים להיכנס לישראל ותהפוך את הליך קבלת אישור הכניסה לארץ למורכבת יותר
אביב בצון
|
תמונה ראשית עבור: Welcome לכולם? בקרוב יהיה קשה יותר להיכנס לישראל
Depositphotos/NatalyaPylayeva

בקרוב תיירים המבקשים להגיע לביקור בישראל ייאלצו לעבור תהליך מורכב יותר מזה הקיים היום, על מנת לקבל אשרת כניסה למדינה. בתחילת חודש יוני תשיק רשות האוכלוסין וההגירה את מערכת ה-ETA (מערכת אלקטרונית לאישור נסיעה), המקבלת בקשות כניסה מתיירים המגיעים לישראל. בנוסף, יצטרכו התיירים למלא את הטופס האלקטרוני אחת לשנתיים.

הפיילוט יושק תחילה לתיירים המחזיקים בדרכון גרמני או אמריקני. לאחר חודש, ב-1.7, יורחב הפיילוט לתיירים מכל רחבי העולם והחל מ-1.8.24, כל תייר המבקש להיכנס לישראל, כולל נוסעי עסקים, יצטרך להציג את אישור הכניסה האלקטרוני לפני ההמראה לישראל.

לפי אייל סיסו, מנכ”ל רשות האוכלוסין וההגירה, המהלך יעזור לרשויות לקבל פרטים על הנוסע עוד לפני שהוא עולה לטיסה וכי מטרות הפיילוט הן ביטחוניות, הגירתיות ושירותיות, ומטרתו למנוע מצב בו נוסעים מגיעים לישראל ומסורבים רק לאחר שנחתו בארץ. מערכת ה-ETA קיימת היום בארה”ב, קנדה ואוסטרליה, ובקרוב אמורה להיכנס למדינות נוספות בעולם, כולל האיחוד האירופאי.

חדשות נוספות מעולם התיירות

תגיות הכתבה

  • #תיירות
  • #חדשות
  • #כניסהלישראל

עדכוני חדשות האחרונים

דילים לחופשה המושלמת

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי