עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

נעים להכיר: ראיון זוגי עם הבלוגרים בר ושני

גם אתם תמיד חלמתם לטוס למסע חוצה יבשות? תכירו את זוג הבלוגרים, בר ושני, שהגשימו את החלום של כולנו ויצאו לטיול גדול ביעדים מגוונים ובלתי נשכחים. כדי שתוכלו להכיר אותם טוב יותר, ערכנו להם ראיון זוגי בלעדי ומרתק על המסע שלהם. אז איך הם קיבלו החלטה לפתוח בלוג טיולים משותף? ואיזה יעד הם ממליצים לכם לא לפספס? כל התשובות בכתבה
מאי יצחייק
|
תמונה ראשית עבור: נעים להכיר: ראיון זוגי עם הבלוגרים בר ושני
בר שלגי ושני פינאלי

אז נתחיל מהתחלה, איך הכרתם?

הכרנו במסיבה של היחידה של בר דרך חבר משותף. “אפשר לדבר פה עוד הרבה על ההיכרות שלי עם שני ומערכת היחסים המיוחדת שלנו, אבל מהרגע שגיליתי שהיא ״חולת טבע״ פי כמה וכמה ממני, היה ברור שיש פה משהו מיוחד, והאמת שממש מהר ובלי הרבה מחשבה עמוד האינסטרגם שלי הפך להיות עמוד זוגי”, מספר בר.

למה החלטתם לפתוח בלוג טיולים משותף?

“אי שם בסוף שנת 2019 גיליתי שאני אוהב לצלם. מי שהיה שם בתקופה יודע שאהבתי לצלם הכל, אנשים, אוכל נופים, ומה לא! כל דבר שזז וגם כל דבר שלא” מספר בר. לאט לאט הטבע התחיל למשוך אותי יותר ויותר, ועמוד תמונות קטן הפך לבלוג טיולים.

באותה תקופה היה לי חלום אחד, לטייל בעולם. משהו ממש משך אותי בלצאת קצת מהבועה, לפגוש אנשים, להיחשף לתרבויות חדשות, וכמובן לטעום אוכל חדש. החלטתי שאני עושה טיול ענק בעולם ברגע שאני משתחרר, ועד אז משקיע בבלוג טיולים הקטן הזה שיצרתי כי אולי הוא יעזור לי איכשהו בדרך להגשים את החלום”.

“אחרי שהכרתי את שני גיליתי שהיא יותר חולת טבע ממני והתחלנו לטייל ולהעלות קצת תמונות ביחד, הן הצליחו הרבה יותר מהתמונות הרגילות ובהחלטה מאוד פזיזה בלי הרבה מחשבה החלטנו להפוך את זה לעמוד טיולים זוגי”.

מהו היעד שהכי אהבתם ושתחזרו אליו בודאות? יעד שאי אפשר שלא להתאהב בו

⁠עד עכשיו הספקנו לטייל רק בשני יעדים (איסלנד ויפן) ויפן שבתה את ליבינו ובגדול. יפן היא יעד מגוון מאוד שמשלב הכל מהכל. תוכלו ליהנות בה מתרבות מרתקת, שווקים אותנטים, נופים מרהיבים, מאכלים מסורתיים מיוחדים ושפע אפשרויות לאטרקציות וחוויות בלתי נשכחות. אי אפשר שלא להתאהב בה!

איזה רגע זוגי היה לכם הכי משמעותי בטיול?

הטיול לאיסלנד היה מדהים אבל גם חוויה קשה שלא מתאימה לכל אחד, אנחנו חושבים שחוויות קשות מחברות בין אנשים הרבה יותר מחוויות קלות (אפילו העלנו על זה סרטון) אז אפשר להגיד שכל הטיול לאיסלנד היה מאוד משמעותי לזוגיות שלנו וחזק אותה.

מה היא זוגיות מוצלחת מבחינתכם?

המרכיב הכי חשוב בזוגיות מבחינתנו זה תקשורת! אם פתוחים אחד עם השני, משתפים ומדברים על הכל, אפשר להתגבר ולהתעלות על כל דבר שיבוא בדרך. זה הטיפ המנצח שלנו לזוגיות מוצלחת.

איך אתם מפרדים בין העבודה המשותפת בבלוג לבין הזמן איכות שלכם ביחד בטיול?

⁠כשטסנו לטיול המטרה הכי גדולה שלנו בהקשר הבלוג הייתה לא לתת לו להשתלט לנו על הטיול ולהפריע לנו לחוות את הטיול כמו שהוא היה אם לא היה לנו בלוג, בינתיים מרגיש שאנחנו עומדים במשימה די יפה.

בינינו כזה, לכל אחד מאיתנו יש תפקיד בתכנון הטיול? איך אתם מחלקים את זה בינכם?

⁠בגדול, שנינו מאוד מעורבים בכל השלבים של התכנון, אבל בדרך כלל שני אחראית על בחירת המלונות כי לי (בר) יש סטנדרטים מאוד נמוכים, ואני (בר) יותר אחראי על התכנון הפרקטי מבחינת מעברים, הזמנות פיזית של הדברים וכולי.

לעמוד האינסטגרם של בר ושני» 

הסיפור של בר ושני: 

כתבות נוספות מתוך עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי