יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

ביטוח נסיעות לתרמילאים - כל מה שצריך לדעת!

למטייל סוכנות לביטוח מתמחה בטיולי תרמילאים מעל 30 שנה! מה חשוב לדעת לפני שרוכשים פוליסה? איך בוחרים אותה ומה היא מכסה? מה יש לפוליסת הביטוח של למטייל הראל להציע לכם? אנו עונים על שאלות אלו ועוד
מומחי ביטוח למטייל
|
תמונה ראשית עבור: ביטוח נסיעות לתרמילאים - כל מה שצריך לדעת!
mmphoto-art

למה חשוב לעשות ביטוח? בר ושני טיילו באיסלנד וסיפרו לנו את החוויה האישית שלהם שמסבירה למה אסור לוותר על ביטוח נסיעות של למטייל:

בר ושני מספרים שכבר ביום השני של הטיול באיסלנד, שני התחילה להרגיש כאבים חזקים בברך. מיד הם החליטו להפעיל את ביטוח הנסיעות דרך האפליקציה ותוך שעה וחצי הם דיברו עם רופא (חשוב לציין שיש רופאים זמינים בכל יום ושעה, גם בחגים וסופי שבוע). לאחר השיחה, הרופא הפנה אותם ל״ביקור רופא״ מקומי.

גם על המפגש ב״בביקור רופא״, הם הפעילו את הביטוח של למטייל והראל דרך האפליקציה. בר מספר שהתהליך היה אינטואטיבי ופשוט ושכבר באותו היום הם קיבלו את כספם עבור הבדיקה של שני לחשבון הבנק.

שני שלחה באותו הערב את כל המסמכים הדרושים מהבדיקה והקבלות עבור התרופות ותוך מספר ימים ספורים הכל אושר.

רוצים לשמוע עוד על החוויה של בר ושני? צפו בסרטון וקראו את התיאור למטה: 

לעמוד האינסטגרם של בר ושני» 

כל מה שצריך לדעת

כשטסים לטיול בחו"ל, חשוב ביותר לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות אשר תכסה אתכם במקרים מצערים שעלולים לקרות במהלך הטיול, כל שכן לטיול תרמילאי בטיול הגדול בו צפויים לכם טיולים וטרקים מאתגרים. רכישת פוליסת ביטוח של למטייל הראל תאפשר לכם לטוס לטיול הגדול שלכם בראש שקט.

איזה ביטוח נסיעות לחו”ל יש לנו להציע לך?

דרכון פירסט קלאס היא הפוליסה האולטימטיבית לתרמילאים, הכוללת בתוכה כיסוי רפואי עד 5,000,000 $ איתור וחילוץ, ספורט אתגרי, הטסה רפואית לישראל בכיסוי מלא כלול בפוליסה, ביטול/קיצור נסיעה, הרחבה להמשך טיפול בישראל ייחודי בהראל למטייל. כיסוי מלא לפינוי אווירי ממקום אירוע לבית חולים קרוב, רעידת אדמה, מטען , מוקד טלפוני 24/7 ע"י צוות רפואי ועוד. הפוליסה מתאימה למבוטחים עד גיל 40 – ניתן להפיק אותה עד שנה פוליסה זו ורכישה ב-3 דקות, הקליקו כאן » 

איך לבחור ביטוח נסיעות לחו”ל?

הביטוח המתאים לנו צריך להבחן לפי שני פרמטרים: האחד, לאיזה סוג נסיעה או חופשה אנחנו עומדים לצאת? ושניים, מה המצב הבריאותי שלנו? לכל אלו ולנתונים אחרים יש השפעה על סוג הפוליסה שתקבלו בזמן ההפקה.

אז כיצד בוחרים? 

בזמן הפקת הפוליסה נענה על מספר שאלות בריאות קצר, נבחר את ההרחבות שנרצה שיהיה לנו בביטוח כמו ספורט אתגרי, איתור וחילוץ, ביטול/קיצור נסיעה מסיבה רפואית (כי אף פעם אי אפשר לדעת מה יקרה לנו לא עלינו..). בסוף התהליך נקבל את הפוליסה שהכי מתאימה לנו לטיול הגדול שלנו.

מה עושים כשזקוקים לטיפול רפואי בחו"ל?

מרגישים לא טוב בחו"ל? כואב לכם? כבעלי פוליסת ביטוח נסיעות של "למטייל הראל" הנכם זכאים לבחור חו"ל את הרופא המקצועי המומלץ ביותר הנמצא בסביבה בה אתם נמצאים. במידה ותזדקקו לכך תוכלו להיכנס לאפליקציה של הראל חו"ל ואנחנו נדאג לכם במיידי לקבל בביט או לאשראי 300$ לרופא.

למקרה של אשפוז, פשוט עליכם להודיע למוקד חירום באפליקציה היכן אתם נמצאים ומכאן הראל יטפלו בתשלום ישירות לבית החולים. כל מה שנשאר לכם זה להיות בריאים ולהמשיך בטיול הגדול.

במקרה חירום אתם זכאים להטסה רפואית לישראל ויש לנו כיסוי ייחודי להמשך טיפול בישראל עד 10,000$. גם בארץ אנחנו דואגים שיהיה לך שקט נפשי.

מה עושים במקרה של אובדן או גניבת ציוד בחו"ל או בטיסה?

נחתתם בארץ זרה, נרגשים לקראת הטיול ושם חיכתה לכם הפתעה לא נעימה, המוצ'ילה שלכם מאחרת להגיע. מה עושים? אנחנו נדאג לכם שתקבלו דרך האפליקציה 150$ בביט או לאשראי לקניית דברים הכרחיים עד לקבלת המוצ'ילה.

במקרה של אבדן או גניבה מיד עם היודע לכם דבר הגניבה, עליכם להגיש תלונה אודותיה בתחנת המשטרה הקרובה, אם זה קרה בטיסה יש להביא אישור מחברת התעופה על אובדן המוצ'ילה, העיקר שבשובכם ארצה תוכלו להציג לחברת הביטוח את טופס התלונה. ללא טופס תלונה, לא תטופל תביעתכם בחברת הביטוח.

רוצים עוד טיפים שימושיים? דברו איתנו. 5678*

יעדי הכתבה

כתבות נוספות מתוך יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

אטרקציות בדרום אמריקה

מלונות ומקומות לינה בדרום אמריקה

מדריכים ונותני שירות בדרום אמריקה

נהגים בדרום אמריקה

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי