חדשות תיירות ותעופה

מאוסטרליה ועד לוס אנג'לס: המיזם המרגש של אל על לרגל חנוכה

עם הדלקת נר ראשון של חנוכה ובמלאת חודשיים לאירועי השבת השחורה, אל על מציגה את מיזם "מאירים את העולם", במסגרתו עתיד להישבר שיא גינס עולמי חדש הכולל את הדלקת הנר הראשון הארוכה בעולם, שתחל באוסטרליה תעבור בישראל ותסתיים בלוס אנג'לס. כיצד תוכלו גם אתם לקחת חלק בשבירת השיא העולמי? כל הפרטים על המיזם המרגש בפנים
לירז שפר
|
תמונה ראשית עבור: מאוסטרליה ועד לוס אנג'לס: המיזם המרגש של אל על לרגל חנוכה
באדיבות אל על

יותר מהכל, חנוכה הוא חג שמסמל את התגברות האור על החושך ואת התקווה להתגשמותם של ניסים גדולים מהחיים. השנה, החג מקבל משמעות מצמררת, עת כולנו מתפללים לנס אחד גדול – חזרתם של כל החטופים בריאים ושלמים ארצה.

לרגל חג החנוכה, אל על מבקשת לרתום את יהודי ישראל והתפוצות לבקש יחד את הנס והאור גדול לו כולנו מצפים, במסגרת מיזם “מאירים את העולם”. במסגרת המיזם המרגש תתבצע הדלקת הנר הראשון הארוכה ביותר בעולם מאוסטרליה ועד לוס אנג'לס, במטרתה להפיץ מסר של אחדות ישראל בארץ ובעולם ולהתפלל יחד לניצחון האור על החושך.

שרשרת הדלקת הנרות ההמונית תתקיים ב-7 בדצמבר, בדיוק חודשיים אחרי אירוע השבת השחורה, כאשר המדינה הראשונה להתחיל את השרשרת תהיה אוסטרליה, שתדליק נר ראשון בשעה 18:00 (זמן מקומי), לאחר שקיעת החמה. משם תעבור שרשרת הנרות ממדינה למדינה לאורך היבשות השונות, כולל ישראל כמובן, שם תתבצע הדלקה מרגשת במיוחד, בהשתתפות ילדי העוטף. ההדלקה תמשיך לנוע מערבה ותסתיים לבסוף בלוס אנג'לס, ארה”ב.

האירוע הייחודי, צפוי להיות אירוע הדלקת הנרות הארוך אי פעם, כך שאם הכל יילך כשורה, ייתכן וההישג ייכנס לספר השיאים העולמי של גינס. רוצים גם אתם לקחת חלק במיזם המרגש, לסייע לחבר את כל יהודי העולם באור אחד גדול ואולי להיות חלק מקביעת השיא העולמי? באל על מזמינים אתכם להדליק נר ראשון של חנוכה (בהתאם לזמן המקומי בו אתם נמצאים), לצלם את עצמכם ולשלוח לאתר אל על.

לפרטים המלאים היכנסו לאתר “הדלקת הנר הגדולה בעולם” »

כתבות דומות שאולי יעניינו אתכם:

עדכוני חדשות האחרונים

דילים לחופשה המושלמת

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע