נסיעת עסקים לבוסטון - מקומות מומלצים לבילוי

בוסטון, בירת מדינת מסצ'וסטס, מהווה את המרכז הכלכלי והתרבותי של אזור ניו אינגלנד. למרות הזמן הקצוב שעומד בפניכם, בעת נסיעת עסקים לבוסטון, מומלץ לבקר בבניין מדינת מסצ'וסטס, להתרשם ממגדל ג'ון הנקוק, לסייר באוניברסיטת הרווארד ועוד.
ליאור כהן - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: נסיעת עסקים לבוסטון - מקומות מומלצים לבילוי
Thinkstock Imagebank ©

בניין מדינת מסצ'וסטס

בניין מדינת מסצ'וסטס (Massachusetts State House), בבוסטון, הוא משכן המהווה בית, למספר מוסדות במדינה. המקום, פתח את שעריו בשנת 1798 וניתן לבקר בו ואף לקחת חלק בסיור מעניין, ללא תשלום. בבניין זה יושבים מושל מסצ'וסטס, בית המשפט ועוד. תיירים רבים נוהגים לפקוד את הבניין, גם בזכות כיפת הזהב בראשו, המרשימה עד מאוד.

בניין המדינה בבוסטון. צילום: Greater Boston Convention & Visitors Bureau.בניין המדינה בבוסטון. צילום: Greater Boston Convention & Visitors Bureau.

מגדל ג'ון הנקוק

מגדל ג'ון הנקוק (John Hancock Tower) הוא הבניין הגבוה ביותר בניו אינגלנד וכולל 60 קומות. הבניין מצופה בחלונות מראה, לכל אורכו, המעניקים לו מראה עתידני ומרשים. במהלך שנות ה-70, אריחי המראה התחילו להינתק מן הבניין ולצנוח אל הרחוב. בזמנו, איש לא נפגע, אך כיום כבר הותקנה רשת של 10,000 חיישנים מיוחדים, שיתריעו על היחלשות באחיזת האריחים. כמו כן, עד אירועי 11 בספטמבר אפשר היה לעלות לקומה האחרונה וליהנות מתצפית על בוסטון, אבל כיום קומת התצפית סגורה. המראה האלגנטי והמסנוור שלו מושך תיירים רבים, המגיעים לבוסטון.

מוזיאון בית גיבסון

מוזיאון בית גיבסון (Gibson House Museum) הוא בית ויקטוריאני, אשר יאפשר לכם הצצה לחייהם של תושבי בוסטון, בתקופה של אמצע המאה ה-19 ועד תחילת המאה ה-20. במהלך המאה ה-19, התחילו לבנות בבוסטון בתי מגורים מיוחדים, בעלי שש קומות. בית גיבסון הוא אחד מהם. הוא ממוקם באזור הבאק ביי (Back Bay), אזור אקסקלוסיבי בבוסטון. בבית זה, אשר הפך למוזיאון, תוכלו להתרשם מאוסף של פריטים אותנטיים וללמוד על אורח החיים, באותה תקופה.

סיור באוניברסיטת הרווארד

אוניברסיטת הרווארד (Harvard University) היא האוניברסיטה האמריקנית הידועה והוותיקה ואף מדורגת בין האוניברסיטאות המובילות בעולם. בעת ביקור בבוסטון, מומלץ להגיע לקמברידג', בה שוכנת האוניברסיטה ולהתרשם מהקמפוס והסביבה. ממרכז המבקרים יוצאים סיורים, ללא תשלום (נהוג לתת טיפ), על ידי סטודנטים מקומיים. הסיור מספר את תולדות הרווארד, תוכלו לראות את האטרקציות השונות ואף מקומות בהם צילמו כאן סצנות לסרטי קולנוע. הסיור אורך כ-70 דקות ויוצא כל שעה, במחצית השעה, עד 15:30.

  • הוראות הגעה: רכבת תחתית אל תחנת הרווארד, בקו אדום.
  • אתר אינטרנט: www.harvardtour.com/tours
נסיעת עסקים לבוסטון. צילום: Greater Boston Convention & Visitors Bureau.נסיעת עסקים לבוסטון. צילום: Greater Boston Convention & Visitors Bureau.

המוזיאון לאמנות יפה

המוזיאון לאמנות יפה (Museum of Fine Arts) שוכן בבניין מרשים ונחשב לאחד ממוזיאוני האמנות הטובים בעולם. מדובר במוזיאון גדול, הכולל תערוכות אמנות, מתקופות שונות: ימי הביניים, הרנסנס ועוד. תוכלו לראות אמנות מצרית, יוונית וכדומה, לצד יצירות של האומנים הדגולים: מונה, רמברנדט, ואן גוך, טיציאן, סינגר סרג'נט ועוד. כמו כן, במוזיאון תערוכות מתחלפות מעניינות.

  • כתובת: Avenue of the Arts465 Huntington AvenueBoston
  • אתר אינטרנט: www.mfa.org


לתחילת הכתבה


רוצה לקרוא עוד על טיול בבוסטון? הנה כמה קישורים נוספים שיעניינו אתכם:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על בוסטון

כתבות על חופשת סקי 2022

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם