כתבות ומדריכים על מידע חיוני לתייר בברצלונה

טיול מאורגן לברצלונה - ליהנות מהקסם הספרדי בראש שקט

טיול מאורגן לברצלונה - ליהנות מהקסם הספרדי בראש שקט

לפעמים מותר לצאת לחופשה אמיתית, אפילו מבלי לתכנן אותה מראש. רק טיול מאורגן לברצלונה מאפשר לצאת באמת בראש נקי ורגוע לחופשה שעליה חלמתם ואפילו במחיר זול יותר מאשר טיול עצמאי. באמצעות טיול מאורגן תגיעו בקלות לכל אתר ומקום, תוכלו להתנהל באמצעות אוטובוס פרטי, שיוביל אתכם ממקום למקום עם מדריך מקצועי, תוכלו לבלות מחוץ לעיר מבלי לחשוש מלוח הזמנים והעיקר, תהיה לכם חופשה בלתי נשכחת, שלא אתם תצטרכו לשבור את הראש כיצד אתם מארגנים אותה, כי מישהו אחר כבר עשה ז

מפת ברצלונה - מפה של ברצלונה, ספרד

מפת ברצלונה - מפה של ברצלונה, ספרד

קבלו את מפת ברצלונה ובה מסומנים כל האתרים המרכזיים שיש לעיר ברצלונה להציע: הסגרדה פמיליה, פארק גואל, קאמפ נואו, שוק בוקריה, הרמבלה ועוד. לפני הטיסה לחופשה, הביטו על מפת ברצלונה זו ותכננו את הטיול!

חופשה בספרד – על מה ניתן לוותר בברצלונה?

חופשה בספרד – על מה ניתן לוותר בברצלונה?

שאלנו את חברי הפורומים באתר למטייל ובקבוצת למטייל בפייסבוק ויצאנו לתור אחר המקומות הידועים והפחות מומלצים לביקור בברצלונה. חשוב לציין כי מדובר בחוות דעת אישיות בלבד ואין להקיש מהן עמדה גורפת. אולי המקומות הטובים באמת שוכנים בשוליים או אפילו הרחק ממסלול התיירים השחוק. לעתים שוטטות מקרית ורגועה, מחוץ להמולת הפלאשים ותמונות הבזק, תוביל לרחוב צדדי, בית קפה אותנטי, גן ירק לא נגוע או סתם חנות עתיקות מעניינת. להלן כמה אתרים, שאם מפספסים אותם, עדיין שומר

נסיעה לברצלונה - איך לא להישדד בחופשה

נסיעה לברצלונה - איך לא להישדד בחופשה

בטיול בברצלונה, אתם עשויים להיות עדים למרדף אחר כייס, שגנב זה עתה תיק של תיירת תמימה, בייחוד באיזור העיר התחתית. זה לא אומר שלא כדאי לכם לנסוע – להפך. אבל לפני שאתם עולים על טיסה לברצלונה חשוב שתקראו את הכתבה הזו – 10 טיפים שימושיים נגד גנבים, שישמרו על הארנק שלכם עמוק בכיס

הקהילה היהודית בברצלונה

הקהילה היהודית בברצלונה

ההיסטוריה היהודית העשירה מלווה את היהודים שנותרו בקטלוניה. כ-5000 יהודים חיים בברצלונה ומשתייכים לשלוש קהילות מרכזיות. בתי כנסת, בית קברות יהודי ומגוון פעילויות מלווים את חיי הקהילה.

כייסים - מכת ברצלונה

כייסים - מכת ברצלונה

כבר פרסמתי אזהרה באחד הטיפים בעבר וסיפרתי על נסיוני האישי כמכוייס באחת הכתבות הקודמות, אלא שהמצב, רבותי, רק מחמיר. בשל המקרים הרבים מדי המתרחשים כמעט כל יום החלטתי לייחד לתופעה כתבה מיוחדת. אין לי אמנם תמונות, אבל אלף מילות אזהרה עשויות למנוע אובדן כספי ועוגמת נפש.

ברצלונה - מה עושים במזג אויר קר וגשום

ברצלונה - מה עושים במזג אויר קר וגשום

רבים מאתריה הבולטים של ברצלונה נמצאים בתוך מבנים סגורים, כך שגם כשמזג האוויר גשום, לא יחסרו פעילויות למבקרים בה. בין היתר יחכו לכם המוזיאונים המפורסמים של העיר, האקווריום הענק ובנייניו הנפלאים של גאודי.

ברצלונה על כסא גלגלים

ברצלונה על כסא גלגלים

ברצלונה היתה הפתעה חיובית עבורינו, היא נגישה מאוד לנכים כמעט בכל פינה של העיר, היא מציעה שפע של בילויים, אטרקציות, שילוב של ישן וחדש והרבה רוח צעירה. העיר מסבירת פנים לתייר ואנו חזרנו הביתה עם תחושה שעוד נשוב לבקר בה.

נעים מאוד מונסרט

נעים מאוד מונסרט

ה``ההר המשונן`` בספרדית או ה``הר הקדוש`` בקטלונית. הכנסייה והמנזר של המונסרט, מושכים אליהם המונים, הכנסייה מפוארת ויפייפיה, ותור ארוך של אנשים שרוצים לראות מקרוב ולגעת במדונה השחורה.