באזל

באזל

פרנק שוויצרי (CHF) מחשבון המרה גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנש 230V

באזל (Basel), העיר רבת ההשפעה והשניה בגודלה בשוויץ, שוכנת בין הרי היורה בדרום והריין בצפון, בגבול עם צרפת וגרמניה. זוהי עיר המכילה למעלה מ-200,000 תושבים ו-2,000 שנות היסטוריה. באזל היא עיר תעשייתית, הנמצאת במרכז תעשיית הרוקחות והתעשייה הכימית של שוויץ כולה, המארחת מדי שנה כמה וכמה ירידי מסחר גדולים שהישן שבהם - יריד הסתיו, נערך בעיר כבר מאז 1471. העיר נוסדה על ידי הרומאים, שקראו לה באזיליה, ולאחר מכן נשלטה על ידי האלמנים והפרנקים עד שב-1501 הצטרפה אל הקונפדרציה השוויצרית. היא מפורסמת בזכות היותה אחד המרכזים החשובים ביותר של התנועה ההומניסטית.

באזל היא מרכז של תרבות ואמנות ויש בה למעלה מעשרים מוזיאונים. הנקודה היהודית בבאזל היא היותה המקום שבו נערך הקונגרס הציוני הראשון שבו העלה תיאודור הרצל את הרעיון של הקמת מדינת היהודים. תוכלו לשוטט בעיר הרגל לאורך העיר העתיקה והאטרקציות השונות בה. יש אפשרות לבחור באחד מחמשת המסלולים לסיור עצמאי בעיר, שמתחילים בכיכר השוק ( Market Platz).

עדכון סטטוס קורונה נכון ל-10/6/2020

  • הכניסה לשוויץ אפשרית החל מה-15 ביוני, לאזרחי המדינות השכנות, אוסטריה, גרמניה וצרפת
  • מומלץ לעטות מסכות בתחבורה הציבורית
  • התחבורה הציבורית פועלת כסדרה
  • המסעדות ובתי הקפה פתוחים, תחת הגבלות
  • מוזיאונים, פארקי שעשועים, גני חיות, גנים בוטניים, ספא, בריכות שחייה ואירועים עד 300 איש, בכפוף להנחיות ריחוק חברתי
  • עבור אזרחי ישראל, ישנה חובת בידוד של 14 יום, בשובם לארץ
לוגו וירוס קורונה
גולשים יקרים, אנו עושים כמיטב יכולתנו להציג כאן את המידע העדכני ביותר האפשרי. כיוון שהמצב משתנה באופן תכוף, המידע המוצג כאן הוא להתרשמות בלבד ואינו מחייב. לקבלת מידע מחייב על מצב ומגבלות הקורונה ביעד הנסיעה שלכם, יש לפנות אל חברת התעופה/חברת הנסיעות או רשויות המדינה ביעד הנסיעה שלכם. תודה!

הזמנת טיסה לבאזל

צילום תמונה ראשית: © איתמר ברק

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם