בוואריה עם ילדים

בוואריה עם ילדים

כתבות ומדריכים: מה לעשות בבוואריה עם ילדים

לגולנד (Legoland)

לגולנד (Legoland)

פארק הלגו הרביעי בגודלו ברשת, ממוקם בבוואריה. שפע מתקנים ומבנים עשויים אלפי פיסות לגו. תוכלו לשוט בתעלות ונציה, לבקר בארמונות פאר, לשוטט ברחובות ברלין, לטייל בארץ ההרפתקאות, לבלות על רכבות הרים ובגן חיות - והכל בנוי מלגו!

הדקו חגורות: 6 מוזיאוני רכב לכל המשפחה בגרמניה

הדקו חגורות: 6 מוזיאוני רכב לכל המשפחה בגרמניה

מה אומרים לכם השמות פורשה ומרצדס? רוצים לראות מקרוב את הדגמים הכי חדישים של מכוניות המירוץ והיוקרה? גם אם אתם לא פריקים של מכוניות, ביקור במוזיאוני הרכב בגרמניה יבטיח לכם חוויה עתידנית מרתקת. אז הדקו חגורות וצאו לדרך

מידע כללי על בוואריה

מידע כללי על בוואריה

הקלישאות המוכרות על גרמניה - מקורן בבוואריה. נקניקיות, כרוב כבוש ואזרחים המנצלים את שעות אחר הצהרים ללגימת בירה בפאב המקומי הם מחזה נפוץ, בעיקר באזור ההרריים שבדרום בוואריה. חבל בוואריה הוא חלק ארץ עצום, מהמם ביופיו, בעל נופים מדהימים כמו גם מסורת מרתקת ועתיקת יומין שעדיין נשמרת בעיירות הקטנות של האזור. החבל חולש על כל שטחה הדרום-מזרחי של גרמניה, כשהוא נתחם במזרח על ידי היער הבוהמי ובצפון על ידי הפרנקנולד. נהר הדנובה מחלק את החבל לשניים כשהיורה הפרנקונית משתרעת לאורכו מצפון. על רמה דרומית לדנובה נמצאת מינכן , ומדרום לה שוכנים האלפים הבוואריים, שהפסגה הגבוה שבהם היא הצוגשפיצה.

אאוטלט באינגולשטאט ווילאג' (Ingolstadt Village)

אאוטלט באינגולשטאט ווילאג' (Ingolstadt Village)

כמאה חנויות של מיטב החברות מסודרות במתחם נאה ומטופח. ביגוד, הנעלה וקוסמטיקה של מיטב החברות, בהן קמפר, טומי היליפיגר, גס, גנט וטריומף יעניקו לכם חווית קניות באווירה יוקרתית ונעימה. סניף נוסף של רשת האאוטלטים נמצא גם בפרנקפורט ונקרא Wertheim Village.

גולשים כתבו על בוואריה למשפחות

חופשה משפחתית סוכות 2014 – אוסטריה וגרמניה. +נספח המתייחס לזמני נסיעה ושהות באתרים, מרחקים, שעות פתיחה, מחיר וסימון האתרים במפה