כתבות ומדריכים על אטרקציות ונקודות חן בבלפסט

9 האטרקציות והמקומות היפים באירלנד, שאתם צריכים לכלול בטיול

9 האטרקציות והמקומות היפים באירלנד, שאתם צריכים לכלול בטיול

צוקים, אוקיינוסים גועשים, מפרצים, אייים פראיים, שמורות טבע מרהיבות, מסלולי הליכה, בירה, מרכזי ערים תוססים ותרבות גאלית - כל אלה ועוד נמצאים באי הירוק אירלנד, אליו ניתן להגיע בטיסה ישירה מישראל. מה כדאי לראות כאן? הכינו את המצלמה ובואו לקרוא!

חגיגות בשלכת - אירועים מומלצים לסתיו ברחבי אירופה

חגיגות בשלכת - אירועים מומלצים לסתיו ברחבי אירופה

בסתיו, אחרי שקצת מתקרר, אבל עדיין לא קפוא - אירופה לובשת חג ומארחת פסטיבלים ואירועים גדולים, מפוארים ומרשימים. בסתיו תוכלו ליהנות מפסטיבלים ענקיים של מוזיקה אלקטרונית באווירה מחשמלת וטירוף חושים ברחבי היבשת, אך גם מתרבות, אומנות, שווקים ואירועים ייחודיים ומיוחדים לכל המשפחה.

בריטניה: 10 השווקים הטובים ביותר בממלכה המאוחדת

בריטניה: 10 השווקים הטובים ביותר בממלכה המאוחדת

ביקור בשווקים מקומיים הוא חוויה נהדרת כשנוסעים לחו"ל - דוכנים מלאים בתוצרת מקומית טרייה, חפצי אמנות מקומיים ואווירה ססגונית האופיינית להפנינג מסוג זה. לפניכם רשימה של עשרת השווקים הטובים באנגליה, כדי שתדעו לאן כדאי ללכת, בטיול הבא.

מתחם הבידור Odssey

מתחם הבידור Odssey

אזור המספנות של בלפסט עובר בשנים האחרונות עבודות פיתוח ושיקום מואצות לקראת הפיכתו לאזור הבילויים הגדול של העיר. מתחם הבידור הענק Odyssey נמצא באזור זה והוא מהווה את מרכז הבידור הגדול ביותר בצפון אירלנד. ה- Pavillion הוא מתחם המכיל 12 אולמות קולנוע, רגיל ו-IMAX ואולם באולינג. ה- Arena הוא אולם הקונצרטים הענק, בו מתקיימים הופעות, תערוכות וכנסים והוא משמש גם כאולם הבית של קבוצת ה- Belfast Giants, אלופת בריטניה בהוקי קרח וה-W5 הוא מרכז אינטראקטיבי לכ

גן החיות בבלפסט (Belfast Zoo)

גן החיות בבלפסט (Belfast Zoo)

בדרך אנטרים (Antrim RD), מרחק 5 דקות מחוף הים, נמצא גן החיות של מופלא של בלפאסט . מעבר למתחמי הטורפים והקופים המאפיינים כל גן חיות, מצטיין מתחם זה במגוון האקווריומים שבו, המאכלס פינגוונים, דובים, כלבי ים ושלל דגה מכל רחבי תבל. בבעלי חיים אלו תוכלו לצפות גם מחלונות תת קרקעיים החושפים את הנעשה מתחת למים. בין השאר תמצאו בגן החיות נמרים לבנים, עופות טרף ליליים ומגוון פינות ליטוף והפעלות לילדים

אטרקציות מרכזיות בבלפסט

אטרקציות מרכזיות בבלפסט

טיול בבלפסט, בירת צפון אירלנד מציע למבקר בה מסע מרתק אל מבנים ויקטוריאנים, קתדרלות עוצרות נשימה ואוכלוסיה מקסימה במיוחד. בד בבד, מספר סיור בעיר את סיפור הסכסוך הדתי/טריטוראלי המוכר לנו כל כך מערוצי התקשורת השונים. אך דברים שרואים מכאן לא רואים משם וכך, כיום בלפסט היא עיר אסתטית, נעימה, אופנתית, צעירה ותוססת. בפרק זה נביא בפניכם את שלל האטרקציות שיש לבלפסט להציע, בחיתוך לפי אזורים, כך שתוכלו לבחור אם להקדיש לכל איזור יום, או לאחד את כולם ליום אחד.