פינלנד 2024

פינלנד
אירו (EUR) מחשבון המרה פינית ושבדית 230V

פינלנד היא מדינה השוכנת בצפונה של אירופה וגובלת בנורבגיה. זוהי אחת המדינות המתקדמות והמודרניות בעולם ובעלת איכות חיים, מהגבוהות בעולם. נופיה של פינלנד מרהיבים- יש בה אלפי אגמים ואיים וכמובן איזור לפלנד הצפוני, המציע חוויה מרתקת ומרהיבה, שם תוכלו גם לחזות בזוהר הצפוני המפורסם ואפילו לראות מהיכן מגיע סנטה קלאוס. חודשי האביב והקיץ הם הזמן הטוב ביותר לביקור במדינה, בעלת מזג אוויר קר ביותר בתקופת החורף.

המרחק מהנקודה הדרומית ביותר בפינלנד – Hanko, לנקודה הצפונית ביותר – Nuorgam" הוא 1,445 ק"מ במרחק נסיעה, שיכולה להמשך כ-18.5 שעות נסיעה.

האקלים בחלקה הצפוני של פינלנד מאופיין כאקלים ממוזג. בחלקה הדרומי מאופיין כמזג אוויר צפוני, בחודשים החורפיים באזורה הדרומי של פינלנד הטמפרטורה הממוצעת במהלך היום היא 0 מעלות. אלה ארבעה חודשים ארוכים, כששלג מכסה את האדמה כמעט לכל אורכם (במהלך 3.5 חודשים), מאמצע דצמבר ועד אפריל. בחוף הדרומי השלג יכול להימס פעמים רבות, אך לשוב ולרדת. בימים הקרים ביותר בחלקה הדרומי של פינלנד הטמפרטורה יכולה לצנוח עד לכדי מינוס 20 מעלות ובימים החמים להגיע לממוצע של כ-30 מעלות (מאמצע מאי עד אמצע ספטמבר). בצפון פינלנד, במיוחד בלפלנד, חודשי החורף קרים מאד, הם נמשכים בדרך שבעה חודשים, הימים קצרים, שלג יורד במהלך שישה חודשים, כשתחילתו של החורף היא באוקטובר וסיומו בתחילת מאי. הקיץ בצפון קצר יחסית, חודשיים-שלושה. הטמפרטורה הממוצעת בימים החמים של יולי מגיעה לכ-20-25 מעלות.

שאלות נפוצות על פינלנד

האם צריך ביטוח נסיעות לפינלנד?

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל? בוודאי שחייבים ביטוח נסיעות, אבל יש לכם שאלות, אז תנו לנו לכסות עבורכם הכל!
הנה כל מה שצריך לדעת - לפני שעושים ביטוח נסיעות לפינלנד

הזמנת חופשה לפינלנד

מלונות ומקומות לינה בפינלנד

אטרקציות בפינלנד

מדריכים ונותני שירות בפינלנד

נהגים בפינלנד

צילום תמונה ראשית: visitfinland.com ©