לפלנד - צפו במסע של פעם בחיים

בואו להכיר את היעד החורפי הבא שלכם! לעשות סלפי עם קרחונים, להכיר מקרוב איילים, להסתחרר במזחלות שלג, ולהתחבר לטבע הפראי. צפו בסרטון וגלו מה אסור לשכוח, כשיוצאים לחפש את הזוהר הצפוני
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי

לאן ואיך מגיעים?

לפלנד איננה מדינה בפני עצמה, אלא חבל ארץ גדול הממוקם בצפונה של אירופה, ומחולק כמה מדינות: רוסיה, נורווגיה, שבדיה ופינלנד. עיר המחוז הגדולה של לפלנד, רוביניימי (Rovaniemi), נמצאת תחת שלטון פינלנד, ונחשבת ליעד הנוח ביותר ממנו אפשר לצאת ולגלות את מרחבי השלג הקסומים של לפלנד. מישראל ניתן להגיע באמצעות טיסה ישירה לרובניימי, בתוך חמש וחצי שעות בלבד.

מתי כדאי?

קירבתה של לפלנד לקוטב הצפוני ולחוג הארקטי, הופך את מזג האוויר בה לקר ומושלג. החל מחודש ינואר שבשנה ועד לתחילת חודש אפריל, מתבהרים השמיים, הטמפרטורות עולות, והגשמים והשלגים פוסקים. אז גם מתחילה התקופה האידיאלית שבה אפשר לצאת למסעות וטיולים. בחודשים אלו עם קצת מזל, תוכלו גם לחזות באחת מתופעות הטבע הנדירות והיפות שקיימות בעולם, מופע האורות של הזוהר הצפוני.

אל תחמיצו 

  • מסעות מסחררים בשלג עם מזחלות רתומות כלבים
  • מסע בספינה לשבירת קרח וטבילה קפואה עם קרחונים
  • מפלים קפואים וארמונות קרח
  • רכיבה מסעירה בערבות הקרח על גבי אופנועי שלג

מוכנים? צאו!

למי מכם שכבר מוכן לצאת לדרך, בחברת קשרי תעופה, חסכו לכם את כאבי הראש וארגנו חבילת מסע ללפלנד מתוך חשיבה על כל סוגי המטיילים השונים. למסע תצאו בקבוצות קטנות ואינטימיות, עם ליווי והדרכה מקצועית ומנוסה וכל הציוד הארקטי הנדרש (חליפה, נעליים, כפפות). החבילות כוללות לינה במלונות טובים, מגוון ארוחות מפנקות וכמובן את כל האטרקציות המסעירות. 

*הכתבה הוכנה בשיתוף חברת “קשרי תעופה”

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על לפלנד