קשרי תעופה
KISHREY TEUFA

2
(5)
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (1) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (2) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (3) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (4) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (5) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
קשרי תעופה מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175 - למטייל (6) מתוך הטיפ של מלטה בעברית_3635175
Lapland, Finland
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על קשרי תעופה

2
5 מדרגים
1
0
0
1
3

5 המלצות על קשרי תעופה

תמונת הפרופיל של דשרןא
דשרןא

”לפלנד עם קשרי תעופה“

קרא עוד

חזרנו מטיול בלפלנד עם קשרי תעופה. טיול מאורגן ראשון שלנו. שירות לאחר ההזמנה לא ברמה טובה כלל. התעלמות מפניות. קיבלנו מלון ברמת אכסנייה (סנטה ספורט) . אוכל ברמה לא סבירה ועוד נדרשנו לפנות את הכלים בתום הארוחה. אז בחרנו לוותר ולאכול בחוץ. רמת חדר נמוכה ביותר. מעבר לזה הטיול היה נפלא בעיקר בגלל היעד הנפלא שלא יכול לאכזב והודות למדריכים מקומיים שעשו עבודה כמו שצריך. סך הכל לא נתנו לרמת המקום והשירות שקיבלנו בארץ לקלקל לנו את החוויה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של AMITSHU
AMITSHU

”טיול בלפלנד עם קשרי תעופה“

קרא עוד

חוזר עכשיו מטיול מלפלנד עם קשרי תעופה יש פער גדול בין מה שתואר למה שהיה במציאות. המלון שנבחר לנו סנטה ספורט הינו יותר אכסניית נוער ומרכז ספורט מאשר מלון. המלון 2 קמ ממרכז העיר. עשרים דקות הליכה לפי מה שתיארו. בפועל ״20 דקות הליכה ״ בלפלנד הן לא אפשרות וכל יציאה מהמלון לעיר דרשה מונית. 15- 20 אירו לכל כיוון.

אז הארנק לא רק שלא נשאר בבית אלא עבד שעות נוספות.

האוכל במלון מגדיר מחדש את המושג בסיסי. ורבים העדיפו פשוט לדלג עליו.

מעבר לכך.

לפלנד מדהימה.

המדריך גדי היה מצויין.

והאטרקציות מהנות ברובן אך לא תמיד מסודרות בהגיון.

סך הכל עבור הסכום שהושקע- ציפיתי ליותר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Tali_3310594
Tali_3310594

”החוויה שלנו עם קשרי תעופה “

קרא עוד

הזמנו חבילה מקשרי תעופה דרך גרופון. בעקבות טעות של אחת הנציגות שלהם, נאמר לנו כי בגיל 24 אין צורך לעשות ביטוח נהג צעיר דרך חברת ההשכרה של הרכב.
 לאחר קבלת הוואצ'ר על הרכב ראינו כי ביטוח נהג צעיר הינו עד גיל 25 וכי התשלום על נהג צעיר הינו 20 יורו ליום! כלומר 140 יורו למשך כל הטיול שלנו.
 לאחר שהתקשרנו אליהם נתקלנו בחוסר מקצועיות, יחס לא נעים וצעקות. הם לא הסכימו לעמוד מאחורי טעותם וגרמו לנו לעוגמת נפש.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של GSh
GSh

”החוויה שלנו במלטה עם קשרי תעופה “

קרא עוד

הזמנו דיל של קשרי תעופה למלטה לשבוע במלון Cavaliery. המלון מעולה בכל רמה שהיא: החדרים, המיקום: מצד אחד ממש על הים ומצד שני מרחק הליכה מהטיילת של המפרצון בסנט ג'וליאן (מסעדות, טברנות, חנויות ואפילו בית חבד במרחק הליכה, למי שצריך) . הנוף מהחדרים, השירות, ארוחת הבוקר. הכל נהדר. פרט לכך: שהאוטובוס שמביא משדה התעופה אל המלונות לא מגיע עד המלון. מורידים אותך בכיכר בדרך ותסתדר משם “כי יש שיפוצים באזור והאוטובוס לא יכול להגיע. “ אז מסתבר שה”שיפוצים” כבר מתנהלים שנתיים ורק האוטובוס של קשרי תעופה לא מסכים להכנס לרחוב הזה. בארץ אף אחד לא יודע מזה ושם המדריכים של קשרי תעופה מתעקשים לא להכנס לאזור. במלון היו המומים מזה, לא שמעו על דבר כזה שהאוטובוס לא נכנס, היו בהלם.

בנוסף: המדריכים בדרך משדה התעופה למלון מוכרים טיולים מאורגנים בעברית לימי השהות שם (ויותר מאוחר גילינו שחלק מהחבילות מגיעות כבר כולל הטיולים וקונים את זה כאן בארץ מראש) .

לא להתפתות! בשום אופן להצטרף לטיולים המאורגנים שלהם. אנחנו שמחנו שיש טיול בעברית והצטרפנו וכל האוטובוס התחרט על כך מאוד. מי שקנה שם כמונו ומי שהגיע עם זה כבר כלול בחבילה שלו מהארץ. המדריך ה”ישראלי” מצטרף לטיול איפשהו מתישהו במהלך היום ועד אז כל ההסברים נעשים על ידי מדריך מקומי באנגלית. המדריך הודיע לנו להגיע למקום בו הורידו אותנו מהאוטובוס במקום לאסוף מהמלון וזה כרוך בטיפוס בעלייה חדה וארוכה ולא נתן לנו כתובת (פשוט אמר “פה נאסוף אותכם”) , הוא לא ענה לטלפון כשניסינו לתפוס אותו כל הבוקר של הטיול כדי לברר כתובת לאן להגיע. הוא לא היה זמין ולא התנצל על כך אח”כ כשנפגשנו. הטיול היה בזבוז של יום. מתוכנן גרוע ומנוצל לא נכון.

טיילו לבד במלטה, זה לא קשה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של harary535
harary535

”יצאנו לטיול ללפלנד המושלגת עם חברת קשרי תעופה“

קרא עוד

יצאנו לטיול ללפלנד המושלגת עם חברת קשרי תעופה, וחווינו טיול מאורגן להפליא. היתה לנו מדריכה בשם רוויטל, מקסימה ונעימה, בעלת ידע עצום. נהנינו מכל רגע! אם זה סתם טיול, או חווייה אתגרית כמו ג'ט סקי על אופנועי שלג.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על קשרי תעופה

אין עדיין פוסטים על קשרי תעופה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות