ריל וויאג' גלפגוס
Galapagos Real Voyage

5
(3)
Wilson E4-230 and Amazonas Av. Quito
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על ריל וויאג' גלפגוס

5
3 מדרגים
2
0
0
0
0

3 המלצות על ריל וויאג' גלפגוס

תמונת הפרופיל של anatysh
anatysh

”סוכנות נסיעות להזמנת קרוז בגלאפאגוס“

קרא עוד

קראתי על פאולינה באתר למטייל (המלצה לפני מס שנים) יצרתי עימה קשר ומאותו רגע אין מילים לתאר את רמת השירות הגבוהה לה זכיתי ממנה. קיבלנו מס הצעות ממנה ובסופו של דבר בחרנו בספינה סנטה קרוז 2. השוויתי את המחירים שהציעה למס סוכנויות ובסופו של דבר בחרתי בה הן בשל רמת השירות והמחיר. קיבלנו הנחה על המחיר שהציעה אבל התחושה היתה שהיא רק עבורנו ובשבילנו. ביום הטיסה היתה תקלה עם חברת התעופה בה טסנו לגלאפגוס. היא יחד עם דיילת חברת מטרופוליטן, לה שייכת הספינה עבדו קשה מאוד על מנת שנעלה על הטיסה ושנהנה מהשייט אותו הזמנו (בטיפ נפרד) . בכל שלב היא היתה בשבילנו ועבורנו. ממליצה עליה בחום רב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Shiri_3227298
Shiri_3227298
4

”סוכנות נסיעות ממולצת באקוודור - סיורים, ג'ונגל וגלפגוס“

קרא עוד

המלצה על פאולינה נכתבה כאן לפני כמה שנים ואני רוצה לרענן, כי לצערי לא מופיעות המלצות עדכניות. פאולינה מצאה לי דיל נהדר לקרוז בגלפגוס, ברמת Tourist Superior. הקרוז היה נפלא, מדריך נהדר, ספינה נהדרת וצוות טוב (16 איש, שם הספינה - Xavier 3). התשלום נדרש במלואו בעת ההזמנה, דבר שחששתי ממנו, אבל לאור המלצות חמות העברתי את כולו, והכל היה נפלא.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של orly_sh
orly_sh

”קרוז Galapagos real voyage“

קרא עוד

בספטמבר 2013 נסענו לחודש טיול באקוודור שכלל גם 5 ימים בגלפגוס. את הקרוז הזמנו מפולינה מהסוכנות Galapagos real voyage. פולינה היא אדיבה, סבלנית, דוברת אנגלית מצויינת, מקצועית וכמובן המחיר זול מהשאר. דיברנו עם אנשים שהזמינו ברגע האחרון והמחיר ששילמנו לא היה בהרבה יותר יקר. חוץ מהקרוז הזמנו ממנה שני טיולי יום לקטופקסי וללגונה קילוטואה ושניהם היו מעולים ונהננו מהם מאוד. בקיצור מומלץ. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ריל וויאג' גלפגוס

אין עדיין פוסטים על ריל וויאג' גלפגוס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות