תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה

תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה - למטייל (1) מתוף הטיפ של בני סימן טוב
תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה מתוך הטיפ של בני סימן טוב - למטייל (2) מתוך הטיפ של בני סימן טוב
תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה מתוך הטיפ של בני סימן טוב - למטייל (3) מתוך הטיפ של בני סימן טוב

8 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה

תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב

”מונית משדה התעופה של ברילוצה לעיר“

קרא עוד

נסיעה מהשדה לעיר עם מונית אורכת כ20-30 דקות. מהשדה עלה לנו 520 פזו עם מונה -כ50 ש"ח.
 בחזור לקחנו ב400 פזו את המוניות של ראמירז -המשרד שלהם היה צמוד למלון שלי (ליד פאב הוילקני) 465
San Martín.

אפשר להזמין אותם גם מהשדה תעופה. טלפון-4435007 / 4434932 (0294) או וואטאפ 5492944126602 +
 יש גם שאטלים שלוקחים מספר פעמים ביום -תשאלו את ההוסטל. עולה 150 פזו לאדם.

הטיפ נכון למרץ 2019

 2019

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaaraes
yaaraes

”הגעה מברילוצ'ה (ארגנטינה) לפוקון (צ'ילה)“

קרא עוד

יש כמה אפשרויות לנסיעה מברילוצ'ה לפוקון. אני נסעתי על פי המלצות מטיילים אחרים והיה מוצלח. לוקחים אוטובוס מתחנה מרכזית בברילוצ'ה. מומלץ מאוד להזמין יום-יומיים לפני תחנה המרכזית. יש כמה חברות שעושות את המסלול. אני נסעתי בחברת Tur-Bus. האוטובוס חוצה את הגבול ועוצר באוסורנו (צ'ילה) לשעתיים-שלוש. ואז מחליפים אוטובוס ביציאה לפוקון. כל המסע נמשך כ-11 שעות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaaraes
yaaraes

”קווי אוטובוס בברילוצ'ה“

קרא עוד

חשוב מאוד לקנות כרטיסים מראש לנסיעה בברילוצ'ה, אי אפשר לקנות כרטיסים באוטובוס. בקשו בהוסטל שאתם גרים בו כרטיס נטען. זה קל ונוח לשימוש. מטעינים בקיוסקים ספציפיים. רק זכרו, שבנסיעה האחרונה שלכם מההוסטל לתחנת האוטובוס, הכרטיס כבר לא בידיכם וצריך לקנות כרטיס לנסיעה חד פעמית. 

כמו כן, בקשו בלשכת המידע לתיירים או בתחנה המרכזית את לוח הזמנים, בעיקר של קווים 10, 11, 20. הם הקווים המרכזיים, מבחינת תיירים. הערה חשובה: בדקו מראש את זמני הנסיעה של קו 10. הוא עובר מספר פעמים ביום בשעות קבועות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amitamir1
amitamir1

”קניית כרטיס לאוטובוס במרכז העיר“

קרא עוד

לשם נסיעה באזור ברילוצ'ה באוטובוס (למשל לקילומטר ה-17) יש לקנות כרטיסים מראש. אנו סברנו (מקריאת טיפים באתר למטייל), שניתן לקנות כרטיס רק בתחנה המרכזית שנמצאת בכניסה לעיר (מרחק רב מהמרכז, לאחר הליכה ארוכה נשברנו ולקחת מונית עד לתחנה). מאוחר יותר הסתבר לנו שיש תחנת מכירת כרטיסים גם במרכז העיר בפינת רחובות Moreno ו-Beschedt. מומלץ וזול יותר לקנות את הכרטיס שניתן למילוי (השקעה של כ-14 פזוס לכרטיס, שיכול להיות זוגי ולאחר מכן התשלום לנסיעה זול יותר).

שימו לב שלא כל האוטובוסים חוזרים באותו מסלול בו נסעו, אנו הסתבכנו קצת באחת הפעמים (האוטובוס חזר בכביש צדדי ופקששנו את המרכז, מזל שהיה לנו כרטיס טעון כך לקחנו אוטובוס אחר בחזרה למרכז).

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של slory
slory

”נסיעה באוטובוס מברילוצ'ה לפוקון“

קרא עוד

כרטיסים ניתן לקנות בחברת Las Chapas בטרמינל האוטובוסים בלבד. האוטובוס יוצא מברילוצ'ה בשעה 9:00 ומגיע לאוסורנו בצ'ילה ב- 14:30 ומשם יש אוטובוס המשך של חברת Jac, שיוצא ב-15:45 ומגיע לפוקון בסביבות 20:00. המחיר הוא 160 פסו לאדם. עדיף לקנות כרטיס יום מראש כי לא תמיד יש מקום. לא לשכוח להביא דרכונים ולדעת שבגבול בצ'ילה לוקחים ירקות ובשר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hayaharpaz
hayaharpaz

”הגעה מהתחנה המרכזית בברילוצ'ה למרכז העיר“

קרא עוד

בתוך התחנה המרכזית יש מרכז מידע לתיירים שנותן מידע מועיל, הכולל מידע על קווי אוטובוס עירוניים. באוטובוס הדרך אורכת 40 דקות ובמונית כרבע שעה. אני הגעתי לעיר בסביבות 10 בערב ועדיין היו אוטובוסים. מחוץ לתחנת האוטובוס יש תחנת מוניות, כאשר העליה עליהן מאוד מסודרת ומקפידים שהיא תעשה לפי התור, כך שיכול לקחת זמן מה עד שתתפסו מונית. נסיעת לילה למרכז העיר עלתה לנו 20 פזו במונית בהפעלת מונה. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yanivreuven
yanivreuven

”אוטובוס ברילוצ'ה - פורטו מדרין“

קרא עוד

ניתן לקחת מברילוצ'ה אוטובוס לפורטו מדרין, דרך חברת VIA ברילוצ'ה. זמן הנסיעה הוא 14 שעות ועולה 210 פזו. למי שרוצה, ניתן לשלב עצירות - אפשר באסקל (פארק לאומי) או בבולסון (שוק, מפעלים, תצפיות).

תהנו, יניבוס

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של niko14
niko14

”אוטובוסים לברילוצ'ה“

קרא עוד

ממליצה בחום על נסיעות באוטובוסים, יש אוטובוסים מפוארים עם דיילים וארוחות, פשוט תענוג. מאד התאכזבתי לגלות שמחירי טיסות הם בסביבות 140 דולר לכל כיוון. הבדלי המחירים בין טיסה לנסיעה באוטובוס הם עצומים למשל: טיסה לברילוצ`ה 414 פסו לעומת נסיעה באוטובוס ברמה הכי גבוהה 160 פסו. פחות מחצי מחיר. אמנם 17 שעות נסיעה, אבל המושבים סופר נוחים, יש טלויזיה, המחיר כולל 3 ארוחות, וחוסכים בנוסף לילה במלון, וגם העברה משדה התעופה לעיר. לא מצאתי שטיסה חוסכת יותר זמן, אם לוקחים אוטובוס לילה. כך שגם בטיול של חודש, בתכנון נכן זה יכול להתאים, כדאי להזמין כמה ימים מראש כרטיסים.

יש רמות שונות של אוטובוסים: semi cama- מושב שנפתח לחצי מיטה, cama- מושב שנפתח למיטה ו-suite עוד יותר נח. אני ממליצה על VIA BARILOCHE, חברה חדשה יחסית פשוט מעולה, אוטובוסים הכי טובים שראיתי, ובאמת רב החברות טובות והרמה הכללית גבוהה. החברה מגיעה גם לאיגווסו.

ל VIA BARILOCHE אפשר להזמין כרטיסים בטלפון בכרטיס אשראי. במרכז ההזמנות דוברים אנגלית בטלפון :4315-3122/4456/4491 או 0800-333-7575. אפשר להגיע לברילוצ`ה גם במחיר 100 פסו בחברת CHEVALIER, רמת cama, אבל עם עצירות בדרך והנסיעה אורכת 24 שעות, זה כבר קצת מעייף. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בברילוצ'ה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לברילוצ'ה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם