מערות קנגו
Cango Caves

4.5
(4)
מערות קנגו - למטייל (1) מתוך הטיפ של gadibm
מערות קנגו מתוך הטיפ של gadibm - למטייל (2) מתוך הטיפ של gadibm
Scenic Cape Route 62, Oudtshoorn, 6620, South Africa
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מערות קנגו

4.5
4 מדרגים
2
2
0
0
0

4 המלצות על מערות קנגו

תמונת הפרופיל של יהודית פישר
יהודית פישר
2

”מומלץ לבקר במערות הנטיפים - מערות קנגו“

קרא עוד

בטיולנו בדרום אפריקה, בשהותנו באודסהורן, ביקרנו במערות הנטיפים- מערות קנגו. המערות נמצאות כ-30 ק”מ מאודסהורן. הן נחשבות לתופעה גיאולוגית מרתקת. הסיור במערות נערך בקבוצות קטנות עם מדריך. הסיור יוצא כל יום כל שעה עגולה. אורך הסיור כשעה.

עלות: 100 ראנד לאדם.

יש גם סיור במסלול מורחב שאורך שעה וחצי וכולל זחילה בנקיקים צרים וחשוכים.

אנחנו השתתפנו בסיור הרגיל. מומלץ מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של רמי דנוש
רמי דנוש

”מערות קנגו Cango Caves“

קרא עוד

אנחנו זוג מבוגרים והגענו למערה בעקבות המלצות באתר למטייל. במקום יש שני מסלולים, הרגיל (Heritage) בן שעה והארוך (Adventure), שעה וחצי. כל הסיורים מודרכים. הקצר יוצא כל שעה מ-09:00 (עד 16:00) והארוך כל שעה במחצית השעה מ-09:30 (עד 15:30).

בחרנו בארוך ולא הצטערנו לרגע, להיפך. המסלול הארוך מכיל את הקצר ובהמשך יש מקומות צרים או נמוכים או גם וגם, שבהם הולכים שפוף או או על הצד, או זוחלים. יש במערה נטיפים וזקיפים בשלל צורות וצבעים. למרות הרצון לתעד, מומלץ לא לקחת מצלמה/טלפון מחשש שיפגעו. כדי לא לפספס מחוסר מקום, מומלץ להזמין מראש באתר. היה כיף אדיר!

 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אסף3176002
אסף3176002

”אואודסהורן ומערות קנגו“

קרא עוד

אחד האטרקציות הטובות באזור קוואזולו נאטאל הם מערות קאנגו. הגענו לאתר המערות אשר נמצא באודטשורן. בחרנו במסלול של השעה, במקום האפשרות לבחור במסלול יותר מאתגר של שעתיים שדרוש בו זחילה במחילות נמוכות, וכניסה במעברים צרים.

במסלול שבחרנו עברנו חמישה אולמות שונים, בהם ראינו נטיפים וזקיפים וכל מיני צורות שונות של נטיפים מרהיבים, היה איתנו מדריך לכל אורך המסלול, והסביר לנו על המערה, איך התגלתה המערה, על הנטיפים והזקיפים של המערה ועוד. מחיר לאדם: 55 רנד (18 שקל)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gadibm
gadibm

”Cango Caves ב-Oudtshoorn“

קרא עוד

אישתי, אני ושני בנינו הגדולים (20 ו-23) נסענו באוקטובר לטיול עצמאי של 18 יום בדרום אפריקה. התלבטנו לא מעט באם לבקר ב-Cango Caves שב-Oudtshoorn, בטיולים שלנו בחו"ל יצא לנו לראות לא מעט מערות נטיפים וחשבנו שזו לא תהיה שונה בהרבה.

לשמחתי, בסוף החלטנו כן לבקר בה וזה היה שוה, זאת מערה גדולה, שמורה טוב ועם נטיפים ענקיים ומיוחדים. יש שני סוגי סיורים במקום, אחד רגיל, שנמשך שעה ואחד של שעה וחצי, להרפתקנים אשר בו זוחלים בחלק מהדרך לתוך חלקים נסתרים של המערה.

אנחנו עשינו את הסיור הרגיל ונהנינו מאוד ממה שראינו ומההסברים של המדריכה הנחמדה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מערות קנגו

אין עדיין פוסטים על מערות קנגו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות