תחבורה ציבורית ומוניות בוילקבמבה

1 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בוילקבמבה

תמונת הפרופיל של achoop
achoop

”איך להגיע מצ`אצ`אפויאס לוילקבמבה“

קרא עוד

כדי להגיע באזור CHACHAPOYAS בפרו לוילקבמבה ו-LOJA באקוודור ולהיפך, לא חייבים לעבור דרך אזור החוף ו-PIURA. קיים מעבר גבול בשם LA BALSA, באנדים. החסרון שאין אוטובוס ישיר שעושה את המסלול ,וצריך להחליף הרבה קומבים ומוניות משותפות.  הדרך - CHACHAPOYAS ל- PEDRO RUIZ, כשעתיים, 8-10 סול. PEDRO RUIZ ל- BAGUA GRANDE, כשעתיים, 10 סול. BAGUA GRANDE ל- JAEN, כ- 3 שעות, 5-7 סול. JAEN ל- SAN IGNACIO, כ- 3 שעות, 12 סול. SAN IGNACIO ל- LA BALSA, מעבר הגבול, כ- 3 שעות, 12 סול.

חציית הגבול נעשית רגלית. בצד הפרואני צריך להיכנס לצריף של המשטרה קודם, כדי להחתים את דף השהייה שקיבלתם בכניסה, ואחר כך להגיע להגירה. בכניסה לאקוודור לא לשכוח לקבל דף כניסה, אחרת ביציאה לא יבינו מאיפה נכנסתם למדינה. תבקשו 90 יום, הם נותנים בד``כ. מהגבול יש צ`יבה CHIVA, סוג של טיולית בלי דלתות, שלוקחת לעיירת הגבול הקרובה, ZUMBA. שעה וחצי, 1.75$. ZUMBA ל- VILCABAMBA, כ- 5 שעות, 6$. 

בכל מקום צריך לברר מאיפה יוצא הקומבי הבא. ב- JAEN צריך לקחת טוק-טוק (סול) לתחנה הבאה וב- SAN IGNACIO לבקש מנהג הקומבי שייקח אותכם לתחנה לאקוודור. הנקודה הבעייתית היא הצ`יבה באקוודור, שיוצאת מהגבול פעמיים ביום ב- 12:30 ו- 18:30. השעות מ- ZUMBA הם כ- 6 שעות לפני הגבול, אבל צריך לברר מראש. שאר הנסיעות פשוטות יותר - בפרו על בסיס מתי שהרכב מלא, החל מ- 4:00 בערך ועד כ- 19:00. מ- ZUMBA יש אוטובוסים כל שעתיים בערך. 

למגיעים לאקוודור שאין להם דולרים, ניתן להחליף בגבול, ב- JAEN וב- SAN IGNACIO, השערים טובים. אם צריך למשוך כסף חייבים למשוך ב- JAEN, כי אח``כ אין בנקומטים, גם לא בוילקבמבה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בוילקבמבה

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בוילקבמבה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לוילקבמבה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם