פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי במירנדה

1 המלצות על פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי במירנדה

תמונת הפרופיל של boofon
boofon

”פסטיבל ``De Los Diablos Danzantes``“

קרא עוד

אחת החוויות היותר מרשימות וייחודיות שהיו לנו בונצואלה ובטיול בכלל הייתה פסטיבל "De Los Diablos Danzantes" (השדים המרקדים..) שנערך כל שנה בתאריך 14 ביוני בעיירה בשם San fransisco de yare שנמצאת במרחק של כ-3 שעות נסיעה מקרקס. הפסטיבל הוא פסטיבל דתי שנמשך 3 ימים ובו כל זכרי העיירה החל מזאטוטים ועד הקשישים לובשים גלימות אדומות, מסיכות ענקיות וססגוניות, צלבי עץ גדולים, שרשראות, רעשנים תופים ו``פוצחים במחול מחניים`` ותהלוכות בכל רחבי העיירה משעות הבוקר ועד רדת החשיכה. הנשים כולן לובשות חצאיות ומטפחות אדומות. 

שמענו יותר מדיי גרסאות למטרת האירוע אך בממוצע זה קשור כמובן בהתיחדות עם המתים. החויה הייתה מאד מאד אוטנטית הקהל כולו היה מקומי חוץ מאיתנו שהתקבצנו ככל ה``גרינגואים`` לקבוצה של כ10 אנשים (לא שבמקומות אחרים בונצואלה היינו יותר....) ולכן האנשים מאד שמחו לראות אותנו ואף אירחו אותנו לצהריים ולצפיה במשחק של המונדיאל.

האירוע הוא דיי המוני, במקום נפתח שוק מיוחד לפסטיבל ועשרות דוכני אוכל, האלכוהול זורם כמו מים במשך כל היום ואם כל זאת אין בעיירה מקום ללון בו! חלק מהקבוצה איך שהוא מצאו איזו משפחה שזרקה אותם באיזו פינה ואנחנו ישנו בעיירה השכנה במה שמכונה ``Love hotel`` שהתשלום בו לפי שעה כמובן (מה שרק מוסיף לחויה..).

לסיכום אם אתם בתאריך בונצואלה (או בכלל אם אתם באיזור אז תעשו לעצמכם טובה ותעברו בונצואלה בלי שום קשר...) אז אסור לכם לפספס!! מאד קל להגיע לשם מקרקס בעזרת שני אוטובוסים קצרים ומאד לא כיף לחפש איפה לישון אך מדובר בחויה חד פעמית שתעשה לכם את הטיול!!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי במירנדה

אין עדיין פוסטים על פסטיבלים, חגים ופולקלור מקומי במירנדה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה למירנדה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם