ויזה ומעברי גבול באקרה

0546526197
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

3 המלצות על ויזה ומעברי גבול באקרה

תמונת הפרופיל של shash
shash
1

”ויזה לגאנה“

קרא עוד

קשה לקבל ויזה בארץ מהשגרירות הגנאית. פרט לרכיבי הויזה הרגילים (תמונות פספורט, כסף, כרטיס טיסה הלוך-חזור), נדרשת גם הזמנה מגאנה עצמה. 

קיימות שתי אופציות: א. ליצור קשר עם מישהו בגאנה שישלח הזמנה. ב. להזמין חדר במלון דרך האינטרנט והמלון ישלח הזמנה לשגרירות. מי שמתקשה באנגלית, לא יודע להתנהל מול אינטרנט, לא יודע או מסרב להשתמש באשראי מקוון, לא מעוניין לשהות במלונות יקרים שמשתמשים באשראי מקוון נמצא בבעייה קשה. גם חברת איסתא כשלה בלמצוא לי מלון. נסיונות שעשיתי ליצןר קשר באי-מייל עם כעשרה מלונות בגאנה עלו בתוהו. נשלחה הודעה של כשלון בהעברה. הפקידה אומרת: אם אתה לא מכיר אף אחד, תזמין מלון באינטרנט. סוכנות תיירות גנאית בשגרירות או משרד נסיעות מומלץ שיודע לטפל בעניין? אין להם. אז אני שואל מה עושים ומקבל את האופציות חזרה בפרצוף כאילו לא התשתי אותן לשווא. אי אפשר לקבל ויזה?

פתרונות: א. להזמין מלון באקרה רק ליום הראשון. בהצלחה מול האינטרנט, אני נכשלתי. ב.אם הכרתם אזרח גנאי בעבר [אפילו הכרות שטחית] זה הזמן ליצור קשר. ג.להתקשר למלונות המופיעים במדריכים ולבקש עזרה תוך התחייבות שתשהן במלון המתאים. אני עשיתי את זה והצלחתי. המלון:crown prince hotel באקרה. לבקש את מיסטר רוברט. אני ממליץ לקבל את ההזמנה בפקס, אי-מייל או מכתב לפני ההגעה לשגרירות [וקניית כרטיס טיסה] ולהגיש את הויזה כך שתכלול את זמן שהותכם במדינה. היא נכנסת לתוקף ביום ההדפסה. אל תתעסקו איתם. אם עבר זמן רב תאריך הטיפ תתקשרו לשגרירות ותשאלו אם התקנה בתוקף ואל תצפו לעזרה רבה מידי. הסיטואציה היא אומנם מנומסת אבל קרה ומרוחקת. עדיין לא טסתי אבל כחודשיים מהיום אפשר לפנות אליי לגבי מידע על טיול בגאנה באינטרנט או בטלפון[לא בשבת]. בהצלחה!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”ויזה לגאנה“

קרא עוד

ויזה לגאנה עדיף לעשות בשגרירות גאנה בת``א. היא עולה בסביבות 300 ש``ח לשלושה חודשים. יש אפשרות לעשות אותה בהגעה למדינה אבל זה יעלה יותר והרשויות בטח ימצאו דרך לחגוג על ארנקכם. על מנת להאריך אותה אפשר ללכת למשרד הפנים הנמצא באקרה (ליד sankara overhead) או (יותר פשוט) לצאת לאחת מהמדינות השכנות ולחדש אותה בכניסה חזרה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbalt
inbalt

”הוצאת ויזות באקרה למדינות השכנות“

קרא עוד

הוצאת ויזה לבורקינה פאסו אורכת 24 שעות, ולעיתים ניתן לקבל את הויזה באותו יום. עלות ויזה לשלושה חודשים, multiple entries, היא: 30 דולר. כתובת השגרירות: Asylum down, the end of 2nd. Mango tree Ave. טלפון: 221988.

ויזה לבנין: קשה למצוא את השגרירות. ניתן לקחת מונית (5000-6,000 Cedi שהם 0.85$, ממרכז העיר) או טרו-טרו למספר 37, בית החולים הצבאי. משם כ-5 דקות הליכה. 20$ לויזה בת 30 יום, כניסה אחת בלבד. 30$ לויזה של 30-90 יום, למספר כניסות. זמן ההוצאה בין 24-48 שעות. כתובת: 19 Volta st., 2nd close, airport residential area. טלפון: 774860.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול באקרה

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול באקרה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לאקרה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם