ויזה ומעברי גבול באקרה ”ויזה לגאנה“

קשה לקבל ויזה בארץ מהשגרירות הגנאית. פרט לרכיבי הויזה הרגילים (תמונות פספורט, כסף, כרטיס טיסה הלוך-חזור), נדרשת גם הזמנה מגאנה עצמה. 

קיימות שתי אופציות: א. ליצור קשר עם מישהו בגאנה שישלח הזמנה. ב. להזמין חדר במלון דרך האינטרנט והמלון ישלח הזמנה לשגרירות. מי שמתקשה באנגלית, לא יודע להתנהל מול אינטרנט, לא יודע או מסרב להשתמש באשראי מקוון, לא מעוניין לשהות במלונות יקרים שמשתמשים באשראי מקוון נמצא בבעייה קשה. גם חברת איסתא כשלה בלמצוא לי מלון. נסיונות שעשיתי ליצןר קשר באי-מייל עם כעשרה מלונות בגאנה עלו בתוהו. נשלחה הודעה של כשלון בהעברה. הפקידה אומרת: אם אתה לא מכיר אף אחד, תזמין מלון באינטרנט. סוכנות תיירות גנאית בשגרירות או משרד נסיעות מומלץ שיודע לטפל בעניין? אין להם. אז אני שואל מה עושים ומקבל את האופציות חזרה בפרצוף כאילו לא התשתי אותן לשווא. אי אפשר לקבל ויזה?

פתרונות: א. להזמין מלון באקרה רק ליום הראשון. בהצלחה מול האינטרנט, אני נכשלתי. ב.אם הכרתם אזרח גנאי בעבר [אפילו הכרות שטחית] זה הזמן ליצור קשר. ג.להתקשר למלונות המופיעים במדריכים ולבקש עזרה תוך התחייבות שתשהן במלון המתאים. אני עשיתי את זה והצלחתי. המלון:crown prince hotel באקרה. לבקש את מיסטר רוברט. אני ממליץ לקבל את ההזמנה בפקס, אי-מייל או מכתב לפני ההגעה לשגרירות [וקניית כרטיס טיסה] ולהגיש את הויזה כך שתכלול את זמן שהותכם במדינה. היא נכנסת לתוקף ביום ההדפסה. אל תתעסקו איתם. אם עבר זמן רב תאריך הטיפ תתקשרו לשגרירות ותשאלו אם התקנה בתוקף ואל תצפו לעזרה רבה מידי. הסיטואציה היא אומנם מנומסת אבל קרה ומרוחקת. עדיין לא טסתי אבל כחודשיים מהיום אפשר לפנות אליי לגבי מידע על טיול בגאנה באינטרנט או בטלפון[לא בשבת]. בהצלחה!

לכל המידע על אקרה גאנה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לאקרה

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם