חברת פרו קנדה טראוול SAC
Perú Canadá Travel SAC

4.3
(19)
חברת פרו קנדה טראוול SAC - למטייל (1) מתוך הטיפ של Dayana_3796134
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (2) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (3) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (4) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (5) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (6) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Anthony R - למטייל (7) מתוך הטיפ של Anthony R
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Dayana_3796134 - למטייל (8) מתוך הטיפ של Dayana_3796134
חברת פרו קנדה טראוול SAC מתוך הטיפ של Dayana_3796134 - למטייל (9) מתוך הטיפ של Dayana_3796134
Avenida José Pardo 223 - Piso 10, 15074 Lima
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חברת פרו קנדה טראוול SAC

4.3
19 מדרגים
11
3
0
0
2

19 המלצות על חברת פרו קנדה טראוול SAC

תמונת הפרופיל של Comos
Comos

”טיול בפרו בעזרת חוזה תיירות“

קרא עוד

חוזה הוא בחור חביב, הוא הכין לנו מסלול מלא ל14 ימים בפרו לפי נקודות מפתח שהגדרנו לו. ברמה הכללית הכל היה מסודר והצדיק את המחיר (הסעות, מלונות, טיסות, רכבת וכניסה לאתרים.) כולל תזזוה בכיוון הנכון של הסתגלות לגובה. חשוב לדרוש מחוזה לקבל את המספר המקומי של נותני השירות, על מנת להיות מסוגלים לתקשר איתם במקרה של איחורים באמצעי התחבורה, טיסות, רכבות. (לפעמים שווה לקחת מונית מקומית ולא לחכות) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של alonofer
alonofer

”חוזה מסוכנות פרו קנדה בלימה: יש על מי לסמוך“

קרא עוד

נסענו לבקר את הילד בדרום אמריקה. הילד פגש את חוזה בלימה והתרשם לטובה. סגרנו טיול פרטי של חודש בפרו ובוליביה שכלל 6 טיסות פנים, 15 נהגים שונים ו-7 מדריכים. מדריכים, בתי מלון ורכבים ברמה גבוהה. הכל עבד כמו שעון שוויצרי וחוזה היה זמין 24/7 לכל בקשה או שינוי. הפתעה לטובה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gilziony
gilziony

”חוזה - מהספקים הטובים והמקצועיים ביותר בפרו!“

קרא עוד

לדעתי, אין מה להמשיך לחפש ספקי תיירות בפרו! חוזה הבעלים הוא מקצוען אמיתי והמחירים שלו הכי טובים. זו המסקנה שהגעתי אליה לאחר בדיקה מקיפה עם מספר ספקים מקומיים וספקים בארץ. כדי לעשות את זה נכון, אלה הטיפים שלי.

חזרנו לפני כשבועיים מפרו, זוג בגילאי ה-50, כחלק מטיול מקיף גם באקוודור והגלפגוס. אחרי שהתנהלתי מול מספר ספקים כמו קונדור, גוליבר, מיי טריפ, קאיודה, צ''אסקה הבנתי שהדרך הטובה ביותר היא להבין מראש איפה אני רוצה לבקר ואתן לספקים רק לתמחר את הסיורים בתוך הלו”ז הכללי שנקבע מראש.

בניתי מסלול טיול רק לפי המקומות אותם אני רוצה לראות ולא לפי המסלולים המובנים שלהם. קיבלתי טיול מאורגן לשניים “תפור” רק לשנינו עם אנשי מקצוע שמחכים לנו בכל שדה תעופה, הכל “דפק כמו שעון” וחסכתי כ-1000 $ לאדם! בהשוואה למסלול דומה. להלן מספר טיפים:

לייעל ולהוזיל משמעותית את התהליך מול הספקים - עדיף להזמין מהם רק את הסיורים. אחרת משלמים הרבה יותר ולא תמיד מרוצים מבתי המלון/זמני הטיסות וכד''. באופן אישי אני ממליץ רק על סיורים פרטיים מאחר והפער כבר לא ממש גדול לעומת המשותף/ציבורי. עדיף לנסוע ברכב פרטי נוח או גיפ'' או וואן פרטי מאשר יחד עם עוד 6-20 אינדיאנים במסלול מובנה וקשיח.

מתי שבא לכם אפשר להזדרז ולקצר ביקור ומתי שבא אפשר להאריך. המדריך איתכם ויש זמנים שאפשר להזמין אותו להיות יחד איתכם וזמנים אחרים שהוא נותן ספייס רק לכם. אני התלבטתי בבניית הטיול שלחלק מהטיולים יכול להיות נחמד לעשות במשותף ולהכיר קצת אנשים מהעולם אבל אחרי שעשינו את כל המקומות בפרטי, וראיתי איך דוחסים אנשים למיניבוסים כולל לשבת בנסיעות בדרכי עפר, ברור לי שטיול חוויתי ומיוחד יהיה יעיל וכיפי רק בפרטי. ממילא זה עולה לא מעט להגיע לשם אז לפחות שנהנה עד הסוף.

את הטיסות הפנימיות מומלץ להזמין דרך חברת התעופה Latam. חברות מועדון בחינם, וצבירת נקודות. הם סטאראליינס עם החברות האירופאיות הגדולות. טסים בשעות שמתאימות לנו ולא לפי נוחות הספק. הפחידו אותנו על עיכובים ואיחורים אולם לא חווינו כלום מזה והכל זרם בזמן סביר.

בתי מלון מומלץ וקל להזמין מבוקינג, במיוחד עם הנחה 15% או ישירות מהמלונות בעיקר רשתות וצוברים נקודות ושדרוגים.

לאחר שנבחרו 2-3 ספקים הטובים ביותר, העברתי להם את המסלול הנבחר וביקשתי מהם רק לתמחר אותו. יש אצלהם קצת קבעון מחשבתי כי כל הטיולים שם מובנים ודומים, אולם אחרי מספר תשובות בסגנון “אי אפשר" ולאחר שהם דיברו עם המדריך עצמו, הם הסכימו.

קשה מאוד להגיע למדריך עצמו. השיטה שם כנראה היא שכל המדריכים הם עצמאים וכולם עובדים עם כולם והספק עצמו גם כנראה מקבל עמלה. היתרון של חוזה מפרו קנדה זה שהוא מודע לאחריות הכללית שלו ומלווה את התהליך מול כל המדריכים. חוזה הציע את ההצעה הטובה ביותר ואמר לי "אני מצוות לך מדריך, אתה יכול לעשות איתו מה שאתה רוצה". קיבלתי ממנו לבקשתי את רשימת כל המדריכים והטלפונים שלהם במסלול שלנו שאוכל להיות מוכן לכל בעיה, אולם הכל היה טוב.

החברה נקראת כך כי הוא מפרו ואשתו מקנדה. איש מקסים ויסודי. הגיע לקבל אותנו בשדה התעופה בלימה ולוודא שהכל תקין ועבר איתנו שוב בע”פ על כל המסלול לתיאום ציפיות. במהלך הטיול באזור קניון קולקה ובאזור העמק הקדוש, בירר איתי בטלפון אם הכל תקין. ביום האחרון לטיול שוב בלימה בא לבקר אותנו במלון ולשמוע חוויות ומשוב על המדריכים. אני עובד מול סוכנויות הרבה שנים ומול ספקים מקומיים, אבל לקבל יחס כזה מקצועי, אנושי ואכפתי זה לא מובן מאליו בכלל.

מומלץ לעשות שיחת טלפון בוואטס-אפ בבניית הטיול על מנת שהכל יהיה מובן מולו. הוא נשמע בתחילה קצת מהוסס, אבל זה רק בגלל קושי קל בדיבור בשפת האנגלית. אין עם זה בעיה כי בסוף מבינים הכל והמדריכים מדברים אנגלית מצויינת.

באזור העמק הקדוש, מומלץ לבקש ממנו לקבל את המדריך הקטור קוסיו טראן Hector Cosio Tetan. עשינו עם הקטור ברכב הפרטי שלו מקוסקו - את מקלט החיות והקונדורים, השוק של פיסאק, מאראס ומוראי ביום אחד.

ביום השני עשינו מסלול הליכה בהרים מהעיר העתיקה Pumarca בכיוון מטה עד לOllantaytambo והיה מדהים. ככה כמה שעות ללכת בטבע באזורי הטרסות ובמיוחד במקומות שעדין לא תיירותיים. זו היתה חוויה מיוחדת רק עבור שנינו.

ביום השלישי עשינו את מאצ''ו פיצ''ו והקטור היה זה שלקח אותנו לתחנת הרכבת ואסף אותנו משם בחזור עד לקוסקו כולל למחרת ביום סיור ברחבי קוסקו ובפסטיבל האינטיריימי שהיה ב 24/6.

הקטור היה מקצועי, סבלני, נהג מצויין גם כשהגענו לפעמים בחשכה, והיה עבורנו הנציג של פרו הטוב ביותר שיכולנו לקבל. ההסברים שלו ממש העבירו אותנו בזמן לימי האינקה כולל הבנה לגבי ההיסטוריה של המקומות, הגיאוגרפיה והמנהגים והכל בצורה מעניינת ובלי שיהיו נתונים טכניים יבשים ומשעממים.

אם אחרי העמק הקדוש לנים במלון בקוסקו, מומלץ לפני היציאה לעמק הקדוש למספר ימים, להשאיר את המזוודות הכבדות במלון בקוסקו ולהתנייד רק עם טרולי קטן. אותו דבר לגבי אריקיפה וקניון קולקה היה וחוזרים לאריקיפה. אנחנו בחרנו לא לנסוע לפונו ולאגם טיטיקקה כמו כל המסלולים, אלא לצאת ולחזור אל אריקיפה עם לינת לילה באמצע באזור קולקה במלון מדהים ומבודד בצמוד אליו יש מעיינות חמים טבעיים בשם: Aranwa Pueblito Encantado Del Colca.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של albertol
albertol

”חברה פרו קנדה טראוול“

קרא עוד

לקחתי את פרטים של חוזה מאטר המטייל. התקשרתי אליו דרך מאיל וגם שוחחתי איתו דרך הטלפון כך סידרנו את כל פריטי הטיול. חוסה בעצמו בא לשדי תעופה בלימה בלילה שהגעתי מהטיסה מהארץ. לקח אותי למלון ללילה אחד. למחורת טסתי לקוסקו. בבבוקר לקת אותי מונית שלקח אותי לשדי תעופה ובקוסקו חיכה מישהוא שלקח אותי למלון בקוסקו. כך היה בכל מקום לפי מה שסוכם מראש. עשינו טיול של 6 ימים באיזור קוסקו ופונו. טסנו בחזרה ללימה. בלימה חוזה דאג לכל דבר נמשל הזמנה למסעדה שהוא הימליץ, כולל נסיעה למסעדהמהמלון גם יחזיר אותנו למלון. בסיכום מומלץ מאוד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של itsuvit
itsuvit

”שלושה שבועות פרו ובוליביה אשר אורגנו דרך Perú Canadá Travel“

קרא עוד

חזרנו מטיול של שלושה שבועות מדהימים בפרו ובוליביה.

כל הטיול אורגן דרך חוזה מ Perú Canadá Travel.

לאחר חודשים של תכנון מול חוזה׳ שינויים והתיעצויות.

יצאנו לטיול לא פשוט במורכבות, מלימה לפוארטו מלודונדו, משם לקוסקו, העמק הקדוש, מאצ׳ו פיצ׳ו כמובן, חזרה לקוסקו, משם ללה פז בוליביה, לסלאר איוני, חזרה ללה פז אגם טיטיקקה, פונו, קניון קולקה, אריקיפה, וחזרה ללימה.

הכל היה מאורגן בקפידה, בכל מקום המתין לנו איש קשר, המלונות היו ברובם טובים מאוד, ואם. היתה בעיה נפתרה מיידית מול חוזה, שינויים אשר היו תלויים בנו תוך כדי הטיול׳ והיו לא מעטים, טופלו מיידית וניתנו פתרונות.

אנחנו משפחה אשר מטיילת הרבה, ובכל מקום בעולם אנו עובדים מול סוכן מקומי, ואני יכול בלב שלם להמליץ על חוזה ו Perú Canadá Travel לתכנון וביצוע הטיול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של omrishay
omrishay

”טיול לפרו לשבועיים“

קרא עוד

בין התאריכים 7/7 ל-19/7 טסנו לפרו.

את הטיול אירגנו בעזרתו האדיבה של Jose Huamani מסוכנות פרו קנדה טרוול.

על חוזה למדנו כמובן - דרך עיון מעמיק באתר למטייל.

נחתנו בלימה, למחרת טסנו לאריקיפה.

נסענו ליומיים לקניון קולקה במלון מדהים - Colca Lodge Spa & Hot Springs.

משם נסיעה לפונו והפלגה לאיים מלאכותיים ולאי טקילה.

נסיעה לקוסקו עם עצירה באתרים.

סיור באתרים של האינקה בסביבות קוסקו + העמק הקדוש.

יומיים אינקה טרייל + מאצו פיצו.

הר הצבעים.

טיסה חזרה ללימה.

מייד לאחר הנחיתה פגש אותנו חוזה והעביר לנו את כל הכרטיסים וענה לכל שאלותינו.

בכל יום התקשר אלינו דרך הווטס-אפ, היה בקשר ועזר בכל בעיה שהתעוררה.

אספו אותנו מכל מקום והיחס שקיבלנו היה מעולה.

ביום האחרון בלימה - הזמין אותנו חוזה אליו הביתה ונפרד מאיתנו.

היינו מרוצים מאוד מהשרות אותו קיבלנו.

בהחלט ממליצים על חוזה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של irbes
irbes

”סוכן נסיעות-Jose Huamani“

קרא עוד

חזרנו מטיול נהדר של שבועיים בפרו. חוזה עזר לנו בתכנון, ובארגון כל ההעברות וההדרכות, וכן את בתי המלון לשביעות רצוננו. היה מאוד סבלני לשינויים במסלול והחלפות בתי מלון שביקשנו, ואף תאם את הכל מחדש בגלל טעות שאני עשיתי בתאריך ההגעה. בתי המלון היו מצוינים ובמקום מרכזי, והטיולים ה'מאורגנים' הקבוצתיים שתאם בכל אתר היו נהדרים, עם מדריכים טובים מאוד. הוא זמין בד”כ בוואטסאפ, ואם לא עונה מיד, חוזר תוך מס דקות. הנייד הזמין-051-998363478.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חברת פרו קנדה טראוול SAC

אין עדיין פוסטים על חברת פרו קנדה טראוול SAC.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה ללימה

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם