קוודה טראוול
Kuoda Travel

5
(1)
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על קוודה טראוול

5
מדרג אחד
1
0
0
0
0

1 המלצות על קוודה טראוול

תמונת הפרופיל של yossivilenski
yossivilenski

”סוכנות נסיעות מעולה לטיולים בפרו - KuodaTravel“

קרא עוד

חזרנו (אשתי ואני, בני 60) השבוע מטיול מקסים בפרו אותו אירגנה עבורנו סוכנות פרואנית מעולה. השרות שלהם מעולה, המחירים סבירים יחסית לרמת הגבוהה, המסלול שהם בנו לנו היה מצוין ונבנה כך שעולים לגובה בהדרגה ויש זמן להסתגל לגבהים ולהקטין את הסיכון למחלת גבהים.

תהליך התכנון ארך יותר מחודשיים (לפני ששלמנו או התחייבנו לשלם ולו גם אגורה אחת) . הסוכנת שעבדה מולי לא אבדה את הסבלנות לרגע, ענתה בזמן ובפירוט שמעה מה אנחנו רוצים וגם הוסיפה הצעות משלה.

לצורך ההשוואה, עבדנו בהתחלה עם סוכן ישראלי שגר בארץ, הוא דרש תשלום עבור פגישת ההיכרות, שלח הצעה ראשונית ולא הסכים לקיים דיון כלשהו אלא אם נחתום על התחייבות ונשלם מקדמה של אלפי דולר. הפסדנו כמובן 100 דולר אבל נפנפנו אותו לכל הרוחות.

עבדנו גם עם סוכנות ישראלית מסודרת שאכן ניסתה לתת שרות טוב אבל הייתה יקרה יותר (הם למעשה סוכני משנה של סוכנות מקומית ולכן יקרים יותר) והתכנית שלהם הייתה טובה פחות- למשל, הגעה לשיא הגובה כבר בהחלת הטיול.

אנחנו ביקשנו טיול מודרך פרטי והמחיר היה כמובן בהתאם אם כי סביר בהחלט יחסית למתחרים. קיבלנו בתמורה טיול מפנק, מאורגן למופת, עם מדריכים מעולים- כיף אמיתי.

מומלץ ביותר, אשמח להוסיף פרטים לגבי המסלול בפרו והסוכנות.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על קוודה טראוול

אין עדיין פוסטים על קוודה טראוול.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לקוסקו

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם