תקשורת ואינטרנט באלסקה

2 המלצות על תקשורת ואינטרנט באלסקה

תמונת הפרופיל של podehaim
podehaim

”סים מקומי באלסקה“

קרא עוד

חזרנו עכשיו מטיול ארוך באלסקה. ביום הראשון של הטיול נכנסנו לסניף של At&t בקניון באנקורייג'', וקנינו ב-35$ סים מקומי לשיחות פנים+ 1 ג''יגה אינטרנט. בימינו, כשבכל מוזיאון ומסעדה יש אינטרנט חינם זה די והותר, וזה הרבה יותר זול מחבילות מהארץ (יש עוד ספקים - המחירים די דומים) .

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של roeemor
roeemor

”אינטרנט באלסקה“

קרא עוד

באלסקה, בכל מקום שבו יש ספריה ציבורית, ויש כזאת אפילו בעיירות נידחות כנום וקוצבו, ישנו אינטרנט חינם בספריה. בד``כ מדובר בשני מחשבים או יותר (תלוי בגודל העיירה) ורישום עצמי בדף זמנים לשעה מסויימת. בד``כ מרשים חלון זמנים של עד חצי שעה לכל משתמש, אולם אם אין לחץ אז ניתן גם יותר. שרות זה הוא ציבורי וניתן לתושבים ע``י המדינה ולכן מיקומו בספריות הציבוריות. אין לכם מה לחפש אינטרנט בתשלום, פשוט חבל על הכסף - תגיעו לספריה מוקדם, תרשמו לשעה מסויימת ואז תתפנו להמשך עיסוקיכם, מה גם שניתן להשיג המון חומר על המדינה ובחינם בספריות הציבוריות באלסקה. 

רק דבר אחד קטן וחשוב - שרות אינטרנט חינם זה הוא חשוב, ואתם תיוכחו שגם מאוד שימושי, לתושבים המקומיים במדינה כמו אלסקה, ולכן בבקשה אל תנסו לתחמן או לגנוב זמן יקר מאנשים שנותנים לכם שרות שיקר לכם לא פחות - ובחינם.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תקשורת ואינטרנט באלסקה

אין עדיין פוסטים על תקשורת ואינטרנט באלסקה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות