שמורת אברגליידס
Everglades Safari Park

3.7
(4)
שמורת אברגליידס - למטייל (1) מתוך הטיפ של moshaiov
26700 Southwest 8th Street, Miami, FL 33194, United States
+1 305-226-6923
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על שמורת אברגליידס

3.7
4 מדרגים
1
1
0
1
0

4 המלצות על שמורת אברגליידס

תמונת הפרופיל של חני אוחיון
חני אוחיון

”רחפת בפארק אוורגליידס - חוויה מסוג אחר“

קרא עוד

פארק אוורגליידס ממוקם כשעה נסיעה מחוץ למיאמי. חוויה נחמדה מאוד לכל המשפחה. מגיעים לפארק קונים כרטיס לרחפת (Airbout) שזו חוויה בפני עצמה. נסיעה מהירה בריחוף מעל הביצות של אוורגליידס. תכינו את עצמכם שלא רואים תנינים. לרחפת יש רעש גדול (מחלקים אטמי אוזניים – לא נורא, אבל מרעיש), כך שנראה לי שגם אם יש תנינים באיזור הם בורחים מהרעש. אחרי הרחפת ממשיכים למופע חביב עם הסבר על תנינים. נחמד מאוד. בסוף גם מצטלמים עם “תנין תינוק”. 22 דולר לאדם. ממליצה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של osnat2
osnat2

”חוות התנינים “

קרא עוד

בחוות התנינים באוורגלידס אפשר לרחף ברחפת בשמורה (הרחפת לא ממש מרחפת אלא שטה מעט מעל הקרקע כשיש עשב גבוה) אפשר לגעת בתנין קטן ובנחש גדול, ואפשר ללמוד על התנינים ועל עולמם. חוויה נחמדה, נעימה. שהינו שם כשעתיים נחמדות מאד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב
1

”טיול מאורגן לפארק אברגליידס (Everglades National Park) “

קרא עוד

האטרקציה הידועה של מיאמי ביץ'  לראות תנינים בביצה עם סירת רחפת. לקחתי את הטיול הזה דרך ההוסטל – עלה 40 דולר (בהוסטל אחר שיווקו את אותו הטיול ב-50 דולר – כך שיש מה להשוות מחירים).

אוספים אותך מהמלון ב-9 בבוקר לכיוון הסניף המרכזי של החברה (יש גם באחד בצהרים). בעשר יוצאים לכיוון עם אוטובוס. כ-40 דקות נסיעה. מגיעים למקום, עולים על ספינת רחפת ושטים כ-35 דקות, הנסיעה ממש כייפית על הסירה הזו, אבל בגלל שבאים עם קבוצה אז מקבלים רחפת ענקית – מי שמגיע עצמאית מקבל רחפת קטנה – יותר כייפית.

אמורים לראות תנינים. בתכלס רואים עשב, עשב ועוד עשב, בסוף ראינו איזה תנין קטן ואיזו ציפור . לא מעניין. רק הסירה כייפית. לאחר מכן יש מופע חמוד של תנינים שלאחריו ניתן להצטלם עם תנין תינוק תמורת 3 דולר. חצי שעה הפסקה וחוזרים הביתה. לסיכומו של דבר אפשר בהחלט לוותר – חמת גדר פי אלף יותר שווה.

תכינו כסף קטן אם בא לכם, הבחור בסירה מבקש טיפ וכן גם הנהג של האוטובוס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של moshaiov
moshaiov

”שיט באוורגליידס על רחפת (גם לילדים)“

קרא עוד

אחת החוויות הטובות ביותר שהיו לנו במיאמי היה השייט הזה. רק חצי שעה נסיעה מהעיר, מגיעים לפארק האוורגליידס בו ניתן לשוט ברחפת על הביצה. ההגעה פשוטה מאוד והחוויה מאוד ידידותית ופשוטה כך שגם הקטנטנים שלנו נהנו מהשיט המהיר.

החוויה מיוחדת מאוד מכיוון שהביצות רדודות, כך שלא ניתן לשוט עם מנוע רגיל ולכן לסירות יש מאוורר עצום (ומרעיש) שמניע אותן במהירות בין תנינים רבים וצמחיית סוף. מקסים.

משך השייט והסיור בביצות הינו כשעה ובסיום ניתן ללטף תנינים קטנטנים בחווה.

הטיפ עזר לך?

כתבות על שמורת אברגליידס

מתוך הבלוגים - פוסטים על שמורת אברגליידס

אין עדיין פוסטים על שמורת אברגליידס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות