נתי המדריך
Nati

5
(1)
Cape Town, South Africa
27 764835539
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על נתי המדריך

5
מדרג אחד
1
0
0
0
0

1 המלצות על נתי המדריך

תמונת הפרופיל של יהודית פישר
יהודית פישר

”מדריך מומלץ לסיור בשכונת מלאנה“

קרא עוד

בתכנון הטיול לדרום אפריקה נתקלתי כאן באתר בהמלצה על נתי. רשמתי לי את הפרטים שלו ולקחתי איתי. כשירדנו מהר השלחן החלטנו שננסה להזמין סיור איתו בשכונת מלאנה - עיר השחורים township.

ואכן התקשרנו למספר זה. ענה לי בחור שהציג את עצמו כשותף של נתי ואמר שנתי איננו. שאלתי אם יש אפשרות לצאת עם נתי לסיור. ענה – שהוא יכול. אמרתי שאנו מעוניינים בנתי כי המליצו עליו. קבע איתנו שנתי יבוא לקחת אותנו מהמלון בשעה 14.00.

כמובן ששאלתי אותו מה המחיר. שאל כמה אנשים אנחנו ונקב במחיר. רצה שנגיע בכוחות עצמנו לשכונה. ביקשנו שיבוא לקחת אותנו מהמלון. ונתן לנו מחיר גבוה בהרבה בגלל זה. ביקשתי הנחה והוריד במחיר.

ואכן הגיע נתי לקחת אותנו מהמלון יחד עם הבחור שענה לי בטלפון. נתי שימש כמדריך ואילו הבחור כנהג. לקח אותו לשכונה, נסע ואח”כ שב לקחת אותנו משם.

הסיור היה מרתק!

הוא לקח אותנו לשכונה - עיר השחורים. חיים שם בצפיפות נוראית ובתנאים איומים. שמענו סיפורים מרתקים. הפגיש אותנו עם תושבי השכונה. היה מאוד חוויתי.

בתום הסיור כשהגענו למלון הושטנו לנתי את הסכום שהבחור נקב. ואז הבחור אמר שזה סכום עבור אדם אחד! טענתי שהוא בפרוש שאל כמה אנשים ואז נקב במחיר ולא ציין שזה עבור אדם אחד. לאחר ויכוחים, נתי קיבל מאיתנו את הסכום שנאמר לי בטלפון - עבור בעלי ואני.

איני זוכרת את המחיר המדוייק.

אני מאוד ממליצה על נתי. לא על השותף שלו! האנגלית של נתי מאוד ברורה בניגוד לשותף.

רק בבקשה – תבדקו מחירים אצל מדריכים אחרים לפני שאתם מזמינים אותו. איני יודעת אם היתה כאן אי הבנה או טריק.

וכמובן לוודא אם המחיר עבור אדם אחד או שניים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על נתי המדריך

אין עדיין פוסטים על נתי המדריך.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות