המדריך אודווה פוטשיין
Odwe Futshane

המדריך אודווה פוטשיין - למטייל (1) מתוך הטיפ של anatkaiser
המדריך אודווה פוטשיין מתוך הטיפ של odoro1 - למטייל (2) מתוך הטיפ של odoro1
המדריך אודווה פוטשיין מתוך הטיפ של איריס ס. - למטייל (3) מתוך הטיפ של איריס ס.
Langa, Cape Town, South Africa
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

3 המלצות על המדריך אודווה פוטשיין

תמונת הפרופיל של odoro1
odoro1

”מדריך טיולים מומלץ לסיור ב-Townships ו-Langa בקיפטאון“

קרא עוד

טיילנו משפחה של 5 נפשות בדרום אפריקה, בספטמבר 2017. קראתי המלצות על המדריך אודווה, והזמנתי אותו (עם רכב ונהג) לעשות לנו סיור בשכונות העוני של קייפטאון. אודווה בן 28, גר בשכונת לנגה (שכונת העוני שבה ביקרנו) , האנגלית שלו מובנת וברורה, והוא מאוד שירותי. המחיר שלו מאוד סביר. הסיור איתו היתה אחת החויות הגדולות שלנו בטיול.
בתחילה אדווה לקח אותנו למוזיאון בשם District 6, על שם רובע שהיה במקום ונמחק בזמן האפרטהייד, כי ברובע היתה הרמוניה בין לבנים ושחורים, שלא התאימה למשטר. היה לנו שם מדריך מקומי "צבעוני" כבן 70, שלמשפחתו היה בית בשכונה. הוא סיפר מה היה לפני האפרטהייד ותוך כדי, והיה מעניין. המוזיאון עצמו קטן וצנוע, בתוך כנסיה. משם נסענו עם המדריך ללנגה. בתחילה הוא לקח אותנו למרכז הקהילתי שם, ראינו את המקום ועבודות קרמיקה שעושים שם, ושתינו קפה. משם הלכנו ברגל לאיזור העוני, שם אנשים גרים במכולות או בצפיפות איומה בבתי אבן. יש בדרך גם נשים ששורפות על אש ראשי כבשים. נכנסו לבתים של עניים. משם נסענו ברכב לאיזור אחר, שם יש גם צריפונים. אודווה לקח אותנו למבשלת בירה מאולתרת, שם שתינו בירה ביצור מקומי. המובטלים במקום שתו אחרינו. משם עוד הסתובבנו קצת בפחונים ואז החזירו אותנו לעיר, למקום שביקשנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של איריס ס.
איריס ס.

”מדריך בטאון שיפ לנגה“

קרא עוד

רוצה להמליץ על סיור בטאון שיפ לנגה בהדרכת Odwa.

משך הסיור 3 שעות לערך. נותן תמונה טובה על החיים בטאון שיפ כולל כניסה למרכז התרבות המקומי, מוזיאון האפרטהייד, בתי מקומיים ועוד.

את ההתקשרות עם המדריך עשינו במייל. הוא מאוד נחמד ושרותי. עלות הסיור 200 ראנד לאדם בהגעה עצמית. ישנו תעריף נפרד אם מבקשים להגיע בהסעה מהמלון או יחד אתו במונית שרות מהעיר.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של anatkaiser
anatkaiser
2

”סיור מדהים ב-Langa township“

קרא עוד

סיימנו ב-Langa township עם Odwe, יליד המקום, סיור רגלי של כ-3 שעות. אודווה אדם רחב אופקים, דיבר איתנו בגובה העיניים והכיר לנו את השכונות השונות בלאנגה, החל בפחונים וכלה ב'בוורלי הילס' של ה-Township.

אודווה היה מאד פתוח, ידידותי לאנשים המתגוררים בשכונות במקביל ליצירת קשר איתנו. אודווה ידע להתאים את הסיור לקצב ותחומי ההתעניינות שלנו.

היה מדהים. מומלץ ביותר!

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך אודווה פוטשיין

אין עדיין פוסטים על המדריך אודווה פוטשיין.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות