בריאות בנמיביה

בריאות בנמיביה - למטייל (1) מתוף הטיפ של cafrica.net
בריאות בנמיביה מתוך הטיפ של cafrica.net - למטייל (2) מתוך הטיפ של cafrica.net

2 המלצות על בריאות בנמיביה

תמונת הפרופיל של אריה
אריה

”מלריה בנמיביה“

קרא עוד

מאחר וככל הנראה צפון מדינת נמיביה נגוע במלריה' פחות או יותר משמורת אטושה ומעלה )לא כולל אטושה), יש לקחת כדורים למניעת מלריה. גם במפלי ויקטוריה יש מלריה. אנחנו לקחנו במשך כחודש כל יום כדור מלרון. לכדור אין כמעט תופעות לוואי ולכן מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של cafrica.net
cafrica.net

”נמיביה - ביקור באזור מוכה מלריה“

קרא עוד

ביקור באזור מוכה מלריה: כאשר מטיילים בצפון נמיביה או באזורים המוכרים כנגועים במלריה, יש לנקוט בפעולות הבאות: יש להימנע מלהסתובב בחוץ בין שקיעה לזריחה, זמן פעילות היתושים. לבישת חולצות כהות עם שרוולים ארוכים ומכנסיים ארוכות יכול לעזור. שינה תחת רשת הגנה נגד יתושים בין השעות 20:00 ל-06:00 תעזור גם היא. רשתות נגד יתושים אפשר להשיג בחנויות המסחר השונות או בסניפי דואר נמיביה. שימוש בתרסיסים נגד יתושים או סליל דולק המפיק ריח הם אמצעים מקובלים בנמיביה. יש להשתדל לישון בחדרים עם חלונות המצוידים ברשת נגד יתושים. למטיילים המתעתדים לבקר באזורים נגועי מלריה מומלץ לקבל ייעוץ מרופא או איש רפואה מקומי שלהם ידע רב בנושא. בבית החולים "רומאן קאתוליק" בווינדהוק, ישנה מחלקה מיוחדת הנותנת יעוץ אולם ניתן לקבל יעוץ ועזרה במרפאות בכל רחבי המדינה. יש לזכור שאנשי הרפואה בנמיביה מעודכנים במצב ובידם הניסיון הרב ביותר בטיפול בנושא בניגוד לאנשי הרפואה בארץ המוצא של המטייל. אם מרגישים סימני מחלת המלריה כמו חום, רעד, כאבי ראש, גב, שלשולים והכאות, יש לפנות מייד למרכז רפואי לקבלת טיפול. במידה והסימנים מופעים אחרי החזרה הביתה, יש להודיע מייד לרופא המטפל על הביקור באזור מוכה מלריה.

למידע נוסף אפשר לפנות אל:

Ministry of Health and Social Service

Phone: +264 61 203 2700

Fax: +264 61 234 462

מוגש כשרות לציבור על ידי סי. אפריקה טורס, המידע הניתן הוא כללי ואינו בא במקום מיידע רפואי. יש לפנות לכתובת המופיע למעלה כדי לקבל ייעוץ מקצועי.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בנמיביה

אין עדיין פוסטים על בריאות בנמיביה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות