תיקון קרוואנים בקוויבק סיטי

1085 Avenue Lapierre, Québec G3E 1H8, Canada
1-866-842-4414 שלוחה 26
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

1 המלצות על תיקון קרוואנים בקוויבק סיטי

תמונת הפרופיל של בומשק
בומשק

”מוסך מקצועי, אדיב ומדבר אנגלית (בקוויבק)“

קרא עוד

באחד הפארקים, נוצר לנו חור באחד הצינורות של הרדיאטור והנזילה הייתה חמורה (גם אחרי ששיפצרנו עם איזולירבנד חבלה הייתה נזילה קטנה). חיפשנו מוסך שיכול לטפל בבעיה כזאת במוטורהום, אבל רוב המוסכים לא גדולים מספיק בשביל להרים מוטורהום. בסניף קנדיאן טייר הפנו אותנו למוסך מאגלה בליו Garage Magella Beaulieu. בעלי המוסך, פאביאן ודניאל, הם אנשים חמים ומקסימים שאוהבים תיירים. דניאל מדברת אנגלית ברמה גבוהה (פביאן לא מדבר אנגלית אבל ינסה לתקשר איתכם בכל זאת בצרפתית).

כשהגענו הם היו עמוסים בעבודה, אבל דניאל ישר התקשרה להזמין את החלק שהיה חסר למוטורהום שלנו. בגלל שהחלק היה צריך להגיע רק למחרת היום, הם הציעו לנו לחנות ללילה בתוך המוסך (ולהתחבר לחשמל) ושהם יטפלו בנו למחרת. דניאל סיפרה לנו שהם פורשים מהעסק בסוף השנה ורוצים לפתוח עסק תיירותי בצפון קוויבק (נפרסם טיפ יותר מפורט על זה ברגע שיהיו לנו יותר פרטים). השירות היה מהיר ומקצועי ודניאל ופביאן היו מקסימים.

בסופו של דבר החלפנו אימיילים וטלפונים (מה שהשתלם לנו כי שבוע אחר כך הייתה לנו בעיה בגלגל הקדמי ועדיין היינו בסביבה, אז חזרנו אליהם ושוב החוויה היתה דומה). מומלץ ביותר.

הטיפ עזר לך?

כתבות על תיקון קרוואנים בקוויבק סיטי

מתוך הבלוגים - פוסטים על תיקון קרוואנים בקוויבק סיטי

אין עדיין פוסטים על תיקון קרוואנים בקוויבק סיטי.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות