מידע חיוני נוסף באסונסיון ”אסונסיון בירת פרגוואי“

אסונסיון בירת פרגוואי כמעט ואינה מתויירת כמו כל המדינה. בעיר עצמה יש רק 3 הוסטלים, לאור העובדה שמדובר בעיר של 2 מיליון תושבים זה מעט מאוד. אנגלית לא מדברים פה בכלל. זה לא העיר הכי יפה בעולם אבל התרבות והמאכלים כאן מרתקים. אני ממליץ בחום על מעין דיינר מקומי בשם ״לידו באר״ שממוקם בכיכר המרכזית של העיר ומוכר, בין היתר, מאכלים פרגוואיים מסורתיים במחירים מצחיקים. בכלל, פרגוואי זולה מאוד.

הדעות הקדומות לגבי המדינה הזאת כנראה נאמרו על ידי אנשים שמעולם לה ביקרו פה. העיר עצמה בטוחה למדי בשעות היום. אם כי בלילה הדאונטאון כמעט נטוש ודי מפחיד. כדאי לא להתקרב לפלאסה אורוגוואיה שהופכת לעיר הומלסים בלילה. הפערים בפרגוואי בין העשירים לעניים מטורפים. מי שיגיע לאסונסיון יראה כמות עצומה של מכוניות יוקרה נוסעות בכבישים לצד אוטובוסים עירוניים משנות השבעים. הזוי. מרכז העיר הוא שילוב מוזר בין וילות קולוניאליות יפות לבין בניינים קומות נמוכים מכוערים במיוחד. הפרברים העשירים יפים וממוקמים בשדרות אספניה וברזיליה.

בקיצור, ביקור בפרגוואי הוא חוויה מעניינת מאוד. הייתי פה ימים ועוד לא הצלחתי להפנים שום דבר מהמדינה המסתורית הזאת. מומלץ לנסות למי שקצת רוצה לצאת ממסלול החומוס. תבלו.

לכל המידע על אסונסיון פרגוואי
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות