טיסות בפונטה קאנה ”טיסות לפונטה קאנה עם חברת קונדור הגרמנית Condor“

תמונת הפרופיל של iaviv
iaviv
1

הלוך: מישראל למינכן עם אל על, המתנה של 4 שעות ומשם טיסה עם קונדור – 10 שעות עד לפונטה קאנה. חזור: מפונטה קאנה עם קונדור על פרנקפורט (8 שעות), המתנה של כ-4 שעות ומשם עם אל על עוד כ-3.5 שעות לת”א.

המחירים סבירים בהחלט. סגרנו דרך האתר של קונדור.

אפרט על הטיסות הארוכות של קונדור. בהלוך הטיסה היתה מטעם קונדור, היה מסך אישי לכל אחד אך יש רק סרט אחד ופרק אחד מסדרה. אם רוצים יותר – צריך לשלם 8 אירו לנוסע. איכות הצפיה והשמע טובים.

בחזור הטיסה היתה מטעם חברת ת'ומס קוק, ולא היו מסכים אישיים לכל נוסע אלא רק מסך שירד מהתקרה ולא היה נוח לצפיה. זה היה מאכזב ביחס לאורך הטיסה. להכין ספר, טלפון אישי (בעת ההזמנה ניתן לראות אם הן מטעם קונדור או מטעם ת'ומס קוק שזו חברת בת של קונדור).

בשתי הטיסות הארוכות האוכל היה סביר בהחלט (אין יותר מדי מבחר, מי שרוצה מבחר או בלי גלוטן או צמחוני – צריך לשלם). אין אופציה לאוכל כשר אז מי שצריך – שיתארגן מראש בהתאם.

הזמינות של הטיסות של קונדור היא מעולה, יש כמעט כל יום טיסות לפונטה קאנה.

לא מומלץ לסגור טיסה עם המתנה של שעה! אל על מאחרים באופן די קבוע ולכן תפספסו את הטיסה הבאה. עדיף עם ההמתנה הקצת יותר ארוכה.

הם מציעים לשלם מראש על לסגור מקומות, לא עשינו את זה וטוב שכך. בעת הצ'ק אין דואגים לתת מקומות אחד ליד השני. המזוודות ממשיכות אוטומטית לעד ליעד הסופי ואין צורך לאסוף אותן בקונקשן.

מי שמוכן לטוס בימי שבת / רביעי – יש טיסות של חברת Swiss דרך ציריך. זו חברה מעולה, עם אוכל, פינוקים, מסכים אישיים לאורך כל הטיסה (כולל תרגום לעברית!) וכל זה ללא תוספת תשלום.

למי שיש ויזה לארה”ב, קיימת עוד טיסה דרך ניו יורק עם דלתא.

לכל המידע על פונטה קאנה רפובליקה דומיניקנית