הארון ”טיול חד יומי לאגם נאייואשה“

להגיע מניירובי לאגם נאייואשה, ניסינו לקחת אובר אבל 3 נהגי אובר לא הסכימו לקחת אותנו בגלל שלא משתלהם להם בגל שלא יהיה להם נוסעים בדרך חזרה.
 אז התקשרנו למדריך שגר בניירובי, אותו הכרנו בטרק בלויטה הילס, שמו הרון והוא ואישתו מקסימים. הם הגיעו אלינו ויחד תכננו את הנסיעה לאגם. ביקשנו לא להוציא הרבה כסף על נסיעות אז הרון ארגן רכב קטן (זול בדלק) ונהג וביום שאחרי נסענו לאגם. הנסיעה לאגם ארכה שעתיים, בדרך סלולה וטובה (למי שהיה בקניה, יודע כמה זה משמעותי)

בהגעה לאגם הגענו לשירות השיט, שם ביקשו 60$ לשעתיים שיט באגם (לשנינו) , ביקשנו לשוט שעה ולשלם חצי, לאחר מיקוח קל הסכימו ויצאנו לשיט (מספיק לגמרי) . בסירה שיכולה להכיל עד 10 איש, היינו עם המדריך של השיט שהסביר באנגלית רהוטה על מגוון הציפורים הרחב (יש שם ציפורים ענקיות שיחודיות לקניה) , וגם נשרים שצדו דגים שהמדריך זרק קרוב אלינו. בנוסף עברנו ליד ההיפוטמים שהיו במרחק עשרה מטר מאיתנו באותם מים (מרגש בטירוף! ) . למי שהתלבט אם לעלות ל-Cresent Island שנמצא באי, בעיניינו היה מיותר אחרי טיולי ספארי, בייחוד שהסירה מגיעה לשולי האי וניתן לראות את החיות מהסירה, למשל אנחנו ראינו ג׳ירף שני מטר מאיתנו וגם איילים.

בתום השיט הלכנו לאכול במסעדה מקומית ממש נעימה וטעימה.

למי שרוצה לחוות את קניה מעיני המקומיים, אני לחלוטין ממליצה לטייל עם הרון ואשתו, שידאגו לכם לחוויה אישית ונעימה, הכל בחיוך ובאהבה. אין בעיה לתכנן יחד איתם עלויות ולנסות למצוא דרכים להוזיל (וגם להתפנק) היכן שצריך, הם נותנים את כל כולם. אנחנו נהנינו מהם מאוד בניירובי.

הם זמינים בוואטסאפ.

הרון - Haron - +254-710-430911

פיית׳ (אשתו של הרון) - 254-724-302491

לכל המידע על אגם נאייואשה קניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות