מסלול עד שבוע ברמדיוס ”מסלול 3 ימים באוטו מטרינידד לרמדיוס וחזרה“

מטרינידד שכרנו רכב ל-3 ימים: 50 קוק ליום, ועוד 150 קוק פיקדון, משלמים 38 קוק על מיכל דלק מלא ולא מקבלים החזר כספי אם נשאר דלק. ביטוח בכל כלול ובכלל לא בדקו את האוטו כשהחזרנו. אפשר לשלם בכרטיס אשראי.

מסלול: יום ראשון: טרינידד->סנטה קלרה דרך ההרים. בילוי של שעה שעתיים בסנטה קלרה (לא ממליצה יותר מזה). נסיעה של עוד 40 דק לרמדיוס.

יום שני: יום שלם ברמדיוס ובחופים.

יום שלישי: חזרה מרמדיוס דרך סיינפואגוס, שעה שעתיים בעיר וחזרה לטרינידד דרך הים. מומלץ מאוד, קל להתמצא. הדרכים יפות מאוד ומאפשרות מפגשים אחרים.

המלצות לגבי המסלול: ליד רמדיוס יש עיר שנקראית "קיברין" שבכניסה שלה יש מפעל סוכר ישן שהוסב למוזיאון. ביקור של שעה שעתיים, הדרכה נעימה ומפורטת. שווה ביקור אם אתם באיזור.

בחופים - 2 חופי מומלצים: בשניהם תמצאו רק שמשייה חול וים. אחד קרוב ודי, יפה מאוד ודי מבודד- שמאלה מיד אחרי המנחת של שדה התעופה.

אחד עוד 10 דק נסיעה לחוף פראי ומבודד אף יותר (הגעה: נוסעים על הכביש עד שהוא הופך לדרך עפר, אחריו כמה ק"מ יש שלט קטן בירוק שרשום עליו בספרדית חי וצומח (לא זוכרת איך זה נקרא) ומכוון שמאלה לעוד 2 ק"מ - קמו שמאלה, תעברו את השלולית ותסעו דרך היער בדיוק 2 ק"מ. תהנו.

בסיינפואגוס יש מסעדה בתוך מבנה ערבי מרשים עם נוף מקסים לים. 5 דק משם לכיוון העיר של מקום שנקרא "קלוב סיינפואגוס". במסעדה למטה אפשר לקנות משהו קטן לאכול ולהשתמש בפיסת הים שלהם. מומלץ.

אנחנו ישנו 2 לילות ברמדיוס, עיירה קטנה ושקטה- קחו ספר טוב. רמדיוס: Hostel villa colonial, Frank & Arelys www.cubavillacolonial.com 01-42-396274 phone 2 חדרים מחיר: 15 קוק ללינה, 8-10 ארוחת ערב ו3 ארוחת בוקר חוות דעתנו: מקסים. לי זה הזכיר מלון בוטיק בארץ. הם נחמדים עדינים ואדיבים, יש הקפדה על פרטים מעיצוב החדר ועד כלי ההגשה. יש המון מרחב פרטי לאורחים שלא בא על חשבון המשפחה. מומלץ מאוד.

לכל המידע על רמדיוס קובה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לרמדיוס

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם