מסלול ארוך באיי קיימן ”שייט באיים הקריביים“

אני הייתי באיים הקריביים בקרוז בן שבוע של חברת נורוויג`יאן. המסלול נקרא הקריביים הדרומיים והוא יוצא מסאן חואן, פורטו ריקו. קרוז דומה יש לחברות רבות נוספות: קרניבל, רואיל קריביאן, פרינסס ועוד. ההבדל במסלול בין החברות (יש חברות להן שני מסלולים בקריביים הדרומיים) קטן.

כמעט כל יום מגיעים לנמל אחר. יש רק יום אחד או מקסימום יומיים בים. מגיעים ליעדים אקזוטיים, כגון: איי הבתולה, אנטיגואה, סנט מרטין, סנט לוסיה וברבדוס.

בכל אי נמצאים יום שלם, שזה בהחלט מספיק לראות את האטרקציות העיקריות, לטייל מרכז העיר והעיקר, לשחות ו/או לצלול בחופים הקסומים. בכלל: האטרקציה המרכזית של האיים הללו הם חופי הים: חול לבן, מי טורקיז ועצי קוקוס.

לכן, נראה לי שקרוז בו מגיעים לאיים רבים היא שיטה טובה, נוחה, מפנקת ויחסית לא יקרה לראות איים רבים בנחת ללא טיסות, מעברי מלונות וכד`. רצוי מאד לעשות את המסלול של הקריביים הדרומיים ולא הקריביים המערביים או המזרחיים, היוצאים ממיאמי או פורט לאודרדיל, מכיוון שבהם יש יותר ימי ים ולא מגיעים לאיים הדרומיים יותר שהם עוד יותר אקזוטיים.

אין ספק שקרוז לקריביים הוא חוויה מדהימה, מפנקת ומיוחדת שלא תשכחו כל חייכם. לכל חברות הקרוזים הגדולות, פעילות ענפה לילדים בכל הגילאים במשך כל ימי הקרוז. מחיר שלישי ורביעי בחדר זול משמעותית, אך רק לקרניבל יש חדרים לחמישה (צפוף למדי).

מצורף קישור המרכז אתרי אינטרנט של החברות המובילות בקרוזים בצפון אמריקה. 

לכל המידע על איי קיימן
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לאיי קיימן

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם