אנפוזי קומיוניטי קמפסייט ”לינה ב- Enfuzi Community Campsite“

45 דקות נסיעה מפורט פורטל, נמצא אחד המקומות היפים והכיפיים שהייתי בהם באוגנדה בפרט ובכלל באפריקה. מדובר על איזור כפרי עם כ-52 אגמי מכתש (crater lakes). אנחנו ישנו באנפוזי (שמשום מה, לא מצוין בלונלי פלאנט ולכן כמעט ולא מגיעים אליו). מדובר ב-campsite, שממוקם ממש על שפת אגם מכתש, שנחשב בין היפים באזור, הכולל כמה בקתות בסיסיות עם מיטות ואופציה להקים אוהל.

השירותים והמקלחת ממש בסיסיים (המקלחת היא עם ג'ריקן וגיגית) וגם הבקתות, אבל המיקום שווה כל שנייה. מדובר במקום שכל הרווחים ממנו מגיעים לבית היתומים הסמוך (שנחמד מאוד לבקר בו). האנפוזי נמצא כשני קילומטרים מהכפר רוויהמבה, שבשני וחמישי (אם אני לא טועה) מתקיים בו שוק. חשוב להצטייד באוכל לפני או להזמין ארוחת ערב ב-campsite הסמוך מראש, כי אחרת אין איפה לאכול.

מומלץ להכנס לאגם (פשוט יורדים חמש דקות הליכה מהבקתה), אין בו בילהרציה והוא פשוט מהמם! יש עוד כמה אופציות לטיולי יום בסביבה, למקומות קרובים ומאוד יפים-פשוט תשאלו. גם המחיר סביר ומתאים לכיס של תרמילאים - 15,000 שילינג אוגנדי לאדם לבקתה (פחות מ-30 ש"ח). בגלל שהמקום לא מפורסם בלונלי, כמעט ולא מגיעים אנשים, אז בכלל מדובר בגן עדן. 

לכל המידע על מערב אוגנדה אוגנדה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות