נורוויג'ן קרוז ליין ”קרוז בים הבלטי עם NCL Breakaway“

יצאנו לקרוז עם Breakaway של חברת Ncl בים הבלטי (9 לילות מקופנהגן וחזרה) , חוויה חביבה ביותר, נהנינו מאוד.

בחרנו חדר עם מרפסת. יקר יותר ובדיעבד מומלץ. החדר מצויד במקלחת, טלויזיה, מכונת קפה, מייבש שיער והוא גדול יחסית. המיטה גדולה מאוד ונוחה ביותר. החדר נקי ומסודר, חדש יחסית ומסודר פעמיים ביום.

הזמנו בינואר קרוז לאוגוסט. ההזמנה המוקדמת העניקה לנו “מתנות” מחברת Ncl. מתוך המיגוון המוצע בחרנו ב-3 ארוחות ערב במסעדות המיוחדות ובחבילת אינטרנט. כמו כן קיבלנו 100 דולר לחדר בהם ניתן לשלם עבור משקאות או סיורים או כל דבר אחר הנמכר בספינה.

אוכל

ככלל מזון מוגש בספינה 24/7. בקומה ה-15 נמצאת מסעדת מזנון. עמוסה ורועשת אך כל אחד יכול למצוא לעצמו משהו לאכול. האיכות משתנה, לפעמים האוכל מצוין ולפעמים בינוני. ניתן לאכול במסעדות אחרות הפזורות בקומות 6 עד 8 של הספינה ובהן מוגש אוכל ברמה גבוהה יחסית, בהגשה (מסעדות Savor, Taste או . (Manhattanמשך הארוחה במסעדות אלה ארוך יותר, בין שעה לשעתיים. בכל זאת כדאי.

אוכל אמריקאי מצוין יש גם ב-.o`sheehan`sיש גם מסעדות בהן נדרש תשלום נוסף בסדר גודל של 30 עד 50 דולר לאדם לארוחה (או על חשבון ה”מתנה”) . אציין את מסעדת Moderno המגישה בשרים בסגנון ברזילאי - גן עדן לאוהבי בשר, מומלץ ביותר. בנוסף מציעה המסעדה בר סלטים, סושי ומרקים לפרטנרים שאוהבים דברים אחרים. אהבנו גם את המסעדה הצרפתיתLe Bistro . לא אהבנו את המסעדה האיטלקית La Cucina ואת המסעדה הסינית .shangahi

אינטרנט

כדאי לרכוש חבילת תקשורת רגילה מהארץ. הספינה שטה חלק גדול מהזמן ליד החופים ויש קליטה. כאשר מתרחקים אפשר לעשות שימוש באינטרנט של האוניה (יקר אלא אם ניתן כמתנה) . חבילת 250 דקות לחדר מספיקה בהחלט לשימוש מתון.

לכל המידע על מיאמי פלורידה ארצות הברית (ארה"ב)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות