עונות ומזג אויר בסיאטל ”סיאטל ומזג האוויר“

אנשים רבים נרתעים מלטייל בסיאטל וסביבתה בגלל השמועות על גשם בלתי פוסק. אם תגיעו ביולי אוגוסט כנראה שלא תתקלו בכך כלל אך אם תגיעו במאי-יוני או ספטמבר-אוקטובר, כדאי להיות ערוכים לעננים וגשם. כדאי לא לתכנן את מסלול הטיול מראש, אלא לחלק את מוקדי העניין לשלושה סוגים:

1. דברים שאפשר לעשות בגשם: כאן יכנסו כל המקומות הסגורים, כמו: האקוואריום וקולנוע האיימקס לידו, פייק פלייס מרקט (שוק מקורה), כל המוזאונים: מוזאון המדע, מוזאון הילדים, מוזאון ביורק באוניברסיטה, מוזאון האומנות, Experience the music project, המוזאון להיסטוריה ותעשיה וכל שאר המוזאונים המעניינם אתכם, וכל שאר האטרקציות שרציתם לבקר בהן שנמצאות במקום סגור.

2. דברים שאפשר לעשות כשמעונן אבל לא יורד גשם. פעמים רבות העננים מסתירים את הנוף וההרים אבל אין ממש גשם, וזו הזדמנות מצויינת לבקר באתרים בהם זה לא מפריע, כמו למשל: הסכרים (locks) והגן הבוטני לידם, הגן היפני, סיאטל סנטר, הדאונטאון, מסלול המים היוצא מאחורי המוזאון להיסטוריה, נסיעה למפלי סנוקולמי ועוד.

3. דברים שאפשר לעשות רק כשיש מזג אוויר בהיר ויפה. נסיעה להר רנייר, הר סיינט הלנס, פארק נורת` קסקייד, עליה למחט החלל לתצפית על הנוף ועוד. תוכלו להחליט על הפעילות של היום בבוקר לאחר שתדעו מה מזג האוויר לאותו יום. תמיד בדקו את התחזית כי יש ימים שמתחילים מעונן ומטפטף ולאחר שעה הכל מתבהר.

יש מקומות שעדיף לשלב, כמו למשל הר רנייר והר סיינט הלנס אבל חבל להזמין מראש מלון ובסופו של דבר יהיה מזג אוויר מעונן ואי אפשר יהיה לראות כלום באף אחד מהם. כמובן שביולי אוגוסט הסיכוי למזג אוויר בהיר טוב יותר, אך עדיין כדאי לברר על אפשרות לבטל את בית המלון בהתראה של יום מראש.

לכל המידע על סיאטל וושינגטון ארצות הברית (ארה"ב)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לסיאטל

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם