דרקנסברג ”טיול יום ל"אמפיתאטרון" שברכס הדרקנסברג“

תמונת הפרופיל של alejtman
alejtman
3

האמפיתאטרון (מעתה: אמפי) הוא חלק קטן מרכס הרי הדרקנסברג, הנמצא בחלקו הצפוני. הוא קיבל את שמו כי צורתו מזכירה, ובכן, אמפיתאטרון. ניתן להגיע לפסגתו המישורית בטיול יום לא ארוך, הנוף מדהים, והפופולאריות שלו. כשאנחנו היינו שם היינו כמעט לבד. מומלץ מאוד.

טיפ חשוב: ניתן להגיע לנקודת ההתחלה עם רכב פרטי ואין שום צורך במדריך.

אם כך, להלן סיפור דרך מתומצת. מגיעים עם רכב לנקודת תחילת המסלול, היא חניון בשם Sentinel Car Park. הוויז ידע לקחת אתכם לשם, וגם גוגל מפס. שימו לב, החניון נמצא בצידו המערבי של רכס האמפי, ורוב מקומות הלינה בסביבה נמצאים בצידו המזרחי. העיקוף לא נורא אך כזה שצריך לקחת בחשבון, לנו הנסיעה בבוקר לקחה שעתיים. ששת הקילומטרים האחרונים הם בדרך עפר לא סלולה, אבל אין שום בעיה לעבור אותה, אנחנו עשינו את זה עם יונדאיi10, הרכב הכי פחות מותאם לשטח בהיסטוריה. פשוט נוסעים לאט ובזהירות.

מהחניון מתחילים ללכת לאורך המסלול המאוד ברור. לאחר שעתיים במסלול המאוד מאוד ברור, מגיעים לזוג סולמות ברורים גם כן באורך של כ-15 מטר כל אחד. מטפסים עליהם, ואז נותר עוד טיפוס של בערך חמש דקות והגעתם למישור המאורך שהוא למעשה פסגת האמפי. המשיכו ללכת לאורך הנחל הדי ברור שתראו לצדכם למשך חצי שעה נוספת, וכשאתם אתם רואים נוף מדהים סימן שהגעתם. אותו נחל הופך בסופו להיות מפל טוגלה (Tugella Falls). כשאנחנו היינו שם כמות המים שעברה במפל לא הייתה שונה מהותית מכמות המים שעוברת בהדחה של השירותים שלנו בבית, אז כתלות בעונה התאימו את הציפיות שלכם.

הדרך חזרה היא אותה הדרך. תהנו!

לכל המידע על מחוז קוואזולו-נאטאל דרום אפריקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי