חברת kazinga tours ”טיול מאורגן לאוגנדה“

אוגנדה היא ארץ מדהימה; ירוקה, יפה, נעימה ושופעת טבע וחיות בר. ההבדל בין טיול ספארי באוגנדה לשכנותיה הידועות יותר, כמו קניה וטנזניה, הוא שבאוגנדה לא רק נוסעים ברכב הספארי בשמורות (חוויה מרתקת כשלעצמה) אלא גם יוצאים ללא מעט טיולים רגליים בג'ונגלים. קשה אפילו לתאר את חוויית המפגש בטווח נגיעה עם הגורילות ההרריות, הנמצאות בסכנת הכחדה, או עם חבורות של שימפנזים (למרות המחיר הגבוה לביקור אצל הגורילות – מומלץ!)

שירותי התיירות באפריקה ל”מזונגו” – אנשים לבנים – לא זולים, והחברות הישראליות שמוציאות טיולים מאורגנים למקום הזה יקרות מאוד. אבל מי שמבין אנגלית יכול לפנות לחברות מקומיות ולחסוך אלפי דולרים, פשוטו כמשמעו.

אחרי חיפושים ברשת פניתי לחברת kazinga, שזכתה בדירוג גבוה למדי באתרי תיירות והמחירים שלה נראו סבירים מאוד. החברה ממוקמת בקמפלה, אבל יש לה משרדים גם בהולנד ובגרמניה, מה שמחייב אותה לשמור על סטנדרטים שמתאימים לאירופאים.

מאחר שלא יצא טיול מאורגן למקומות שרצינו בתאריכים שהתאימו לנו, שילמנו קצת יותר וזכינו בטיול מאורגן פרטי, עם נהג/ מדריך צמוד למשך שבועיים, דובר אנגלית מעולה, ברכב שטח שהפך בשמורות לרכב ספארי כשהמדריך הרים את הגג. החברה אירגנה הכול – את לוח הזמנים, את מקומות הלינה הנפלאים בלודג'ים, את הכניסה לאתרים ולשמורות. אנחנו רק נהנינו מכל רגע. מאחר שהטיול היה פרטי היתה בו גם גמישות מסוימת, כמובן. המדריך עצר לבקשתנו בכל מקום שנראה לנו מעניין, והפגין בקיאות רבה, בעיקר בזיהוי חיות הבר ממרחק רב.

חוויה מאלפת, והחברה המארגנת מומלצת מאוד. גם המדריך עצמו, Walter Brad, מומלץ – הוא עצמאי ויכול לארגן טיולים כאלה בעצמו, אבל עליו בטיפ נפרד.

תיהנו!

לכל המידע על אוגנדה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות