אגם בוניוני ”אגם בניוני מפגש עם תלמידי בית ספר יסודי , עם רונאלד המקסים“

תמונת הפרופיל של ZOHAR43
ZOHAR43

מפגש עם תלמידי בית ספר באגם בניוני הייתה אחת החוויה החזקות שלי באוגנדה. באגם שהייתי באי איטמבירה, שהוא גן מופלא, בקתות על המים, מומלץ ביותר לזוגות, אני שהייתי בו 9 ימים ופשוט עבדתי משם. אך באי פגשתי את רונאלד בחור נהדר אשר מנהל בית ספר לקטנטנים. לבית ספר יצאנו בסירת מנוע לנסיעה של 20 דקות ומשם הליכה של שעה וחצי שהיה הטרק היפים ביותר שעשיתי בטיול, האיזור חקלאי מעובד, ציפורים בכל מקום. המפגש עם הילדים מרגש הם שרים ורוקדים. אני קניתי דברי אמנות ולימדתי. כל מפגש וכל תרומה החל משק אורז ישמח ויתרום. אם אתם בקאבלה צרו קשר אם רונאלד הוא צמא למפגש הוא מורה דרך נהדר, המחיר שהוא יבקש מכם יצחיק אתכם:) . הוא יאסוף אתכם בסירת מנוע ממקום הלינה שלכם לבוקר מקסים. הליכה ומפגש עם הקהילה ובית ספר יסודי בניהולו.

לינה מומלצת באגם הוא האי איטמבירה, Itambira Island''seeds Of Hope''נקי לחלוטין, המקום מנוהל על ידי אישה צבעונית וכל ההכנסות הן לטובת הקהילה. באי קהילה קטנה שכיף לבקר ולהכיר. לי השהות באי הייתה חלום. ביקתות על המים ב 35 דולר, מטבח מצויין וטבח מעולה, כל צהרים קיבלתי ארוחה צמחונית טרייה הישר מהשדה. ההגעה אל האי מקיגלי נעשתה דרך המקום לינה, נעזרתי בהם גם ביציאה לטיול באוגנדה, כל האנשים שהם עובדים איתם מדהימים.

קישורים.

האי- איטמבירה, אגם בניוני רונלד-רונלד 256781763198+ (אני מלווה את רונלד, גם טיול צפרות דרכו יהיה זול ביותר והכסף שירוויח ילך לקהילה)

לכל המידע על קאבלה אוגנדה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי